На планеті Земля проживає 7.3 мільярда чоловік

30 июля 2015
2257 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9884.jpg

Департамент з економічних і соціальних питань секретаріату ООН представив щорічну доповідь про світову демографічну ситуацію та перспективи її розвитку.

Як повідомляє Центр новин ООН, доповідь містить загальний огляд демографічних тенденцій у світі, яка категоризує за основними регіонами, групами розвитку і окремими країнами.

У доповіді вказується, що чисельність світового населення в 2015 році досягла 7,3 мільярда, що на мільйон більше, в порівнянні з торішніми показниками. Незважаючи на те, що темпи зростання населення трохи знизилися, кількість жителів планети продовжує зростати і, як очікується, до 2030 року їх чисельність становитиме 9,7 мільярда людей, а до 2050 — 11,2 мільярда.

Згідно з прогнозами, в майбутні десятиліття істотно збільшиться чисельність населення Африки та Азії. Причому на африканські країни припаде близько половини загального приросту населення. Очікується також, що Індія за кількістю населення обжене Китай.

З іншого боку, через низький рівень народжуваності чисельність населення ряду країн, швидше за все, скоротиться. В основному це стосується європейських регіонів, включаючи країни колишнього СРСР, такі, як Литва, Латвія, Молдова та Україна. Росія, незважаючи на постійні повідомлення про зниження народжуваності, потрапила в десятку найбільш багатонаселених країн, поряд з Китаєм, Індією, країнами Латинської Америки і США.

У доповіді детально розглянуті тенденції народжуваності, шлюбу, смертності, міграції, урбанізації та старіння, а також інші фактори, що впливають на демографічну ситуацію в світі. Відзначається, що нинішнє світове населення характеризується безпрецедентною різноманітністю.

Похожие статьи:

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

Общество​Африканское племя, где за дату рождения принимается не дата рождения.

Новости ОбществаКазаки-характерники

ОбществоГлобальный голод

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети