На роботу почали частіше приймати молодих фахівців

9 сентября 2015
1773 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10260.jpg

Контент-експерт ресурсу rabota.ua Тетяна Пашкіна розповіла про найбільш затребуваних спеціальностях найближчих трьох місяців, інформує Osvedomitel.com.

«Після докладного аналізу вакансій, які з'являлися в осінній період протягом останніх років, варто виділити торішнє зростання вакансій в таких сферах, як торгівля, виробництво, робочі спеціальності і готельний бізнес. Серед «аутсайдерів» даного рейтингу числяться вакансії в банківській сфері, медперсоналу та фінансистів. Варто відзначити, що 5 найбільш затребуваних спеціальностей за останні роки практично не зазнали змін.

Починаючи з 2012 року в Україні спостерігається тенденція довіри до молодих фахівців.

Наприклад, якщо 3 роки тому роботодавці могли взяти до себе на роботу тільки 2% «молодих і зелених» співробітників, то в 2013 році цей показник вже виріс до 7%.

Напевно на підвищення кредиту довіри з боку роботодавців не могла не вплинути готовність молодих фахівців працювати не за «хмарні» зарплати з великим завзяттям і бажанням.

У свою чергу, все менше «ставлять» на досвідчених фахівців, так як вони як правило не інформовані про нові підходи до ведення професійної діяльності, а також не горять бажанням вчитися і йти в ногу з часом.

У зв'язку з економічною ситуацією в країні роботодавцям важко здивувати і порадувати шукачів привабливими пропозиціями », — розповіла контент-експерт.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети