На Західній Україні почалась війна

4 июля 2015
4533 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9481.jpg

Президент України Петро Порошенко 2 липня 2015 року відвідав з робочим візитом культурну столицю України — Львів.

У Львові Президент зустрівся з представниками силових структур західного регіону і президентом Польщі Броніславом Коморовським.

На цій зустрічі Петро Порошенко вимагає від митниці, СБУ, міліції та прокуратури перекрити канали контрабанди, які працюють на західному кордоні. За його словами, воюють не тільки на Донбасі — на заході України теж почалась війна. Тільки це війна — з контрабандою та корупцією.

Порошенко зазначив, що саме безуспішна боротьба з контрабандою та корупцією і стала приводом для зміни керівництва СБУ.

У своєму виступі Порошенко також заявив, що для ефективної боротьби з контрабандою необхідно створення спільних пунктів пропуску з Польщею, Словенією, Угорщиною і Румунією. При цьому він зажадав до кінця тижня надати йому графіки відкриття спільних пунктів пропуску по всьому західному кордоні.

Незадовільною Порошенко назвав роботу усіх правоохоронних органів по боротьбі з корупцією. Президент заявив, що не можна стверджувати, що нічого не зроблено. Однак, за його словами,«коефіцієнт корисної дії виконаної роботи, як у паровоза».

До речі довелася і байка Івана Крилова «Лебідь, рак і щука». Саме з діями цих героїв порівняв Президент неузгоджені дії органів правопорядку. До всього іншого Президент додав, що в нинішній час боротьба з корупцією перетворилася у війну компроматів і в піар-акції урядовців.

Особливу увагу Порошенко приділив тому, що результативність проведеної роботи правоохоронних органів повинна оцінюватися не за кількістю звітів про відкритих кримінальних справах, а за кількістю вироків судів.

Глава держави не залишив без уваги і погіршення криміногенної обстановки в Україні. За словами Порошенка, військові дії стали джерелом неконтрольованого потоку зброї і боєприпасів. Все частіше і частіше злочинці переодягаються у військову форму з емблемами різних батальйонів, і, входячи в довіру до простих громадян, набувають гроші або майно шахрайським шляхом.

Він згадав про злочини, вчинених особами в масках-«балаклавах» і заявив, що має намір прийняти відповідні норми закону, що забороняють носіння балаклав в мирних регіонах. У той же час він зазначив, що правоохоронці повинні негайно реагувати на подібні випадки.

Президента у Львові також зустрічали і представники громадських організацій, підприємці та прості жителі міста. Представники львівських профспілок та активісти окремо звернулися до Президента з проханням посприяти якнайшвидшому призначенням керівника фіскальної служби.

Крім іншого, Порошенко у Львові провів зустріч з президентом Польщі Броніславом Коморовським. В ході зустрічі президентами обговорювалися питання двостороннього співробітництва та координація дій у співпраці з ЄС. Також Коморовський повідомив, що він переконаний в тому, що, незважаючи на зміни в польському уряді, Польща і надалі підтримуватиме Україну в її реформах та європейській інтеграції.

Сам Коморовський під час свого візиту до Львова відвідав поховання польських військових на Личаківському цвинтарі і могилу Івана Франка. Також президент Польщі був удостоєний званням почесного доктора Львівського національного університету імені Івана Франка. За підсумками візиту, польський президент назвав Львів П'ємонтом європейських прагнень України.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети