Найбожевільніші роботи на світі

15 июня 2015
4249 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9174.jpg

Переважній більшості офісних службовців, які проводять по 8 годин 5 днів на тиждень в чотирьох стінах, сама ідея екстремальних професій може здатися божевільною. Ті ж, хто не може змусити себе сидіти днями в кріслі або обмежити свої пересування протягом робочого дня походом по коридору в туалет або до кулера з водою, воліють битися з хвилями або дертися на прямовисні скелі.

Що змушує цих людей щодня ризикувати своїм життям? Гроші або гострі відчуття? Переглянувши цей випуск, ви зможете зробити власні висновки. Може, хтось знайде собі роботу до смаку.

10

У крокодилів, виявляється, теж бувають… психоаналітики, хоча сеанси проходять не в знайомих по фільмах і книгах затишних кабінетах з шкіряними диванами і зручними кріслами. Робота крокодилячих психоаналітиків полягає в тому, щоб виманити пацієнтів на берег і вивчати там їх поведінку. Підсумком першого такого дослідження став несподіваний висновок — виявляється, ці страшні рептилії люблять гратися.

Грайливий характер не заважає всім крокодилам, навіть тим, хто любить грати, бути дуже небезпечними. Статистики смертей в зубах крокодилів ніхто не веде, але очевидно, що щороку вони вбивають сотні, якщо не тисячі людей.

Загалом, професія крокодилячого психоаналітика небезпечна, але варто ризикувати за 5200 доларів на місяць, кожен екстремал повинен вирішувати сам.

9

У той час як переважна більшість людей намагається якомога швидше і далі бігти від штормів і бурь, деякі відправляються в самий центр кліматичних аномалій. Для одних мисливців за бурями такі ризиковані подорожі є хобі. Вчені ж, метеорологи і журналісти ризикують життям з обов'язку служби. Отримують вони за неї близько 5100 доларів в місяць.

8

Багато за сніданком поливають вівсяні пластівці молоком, тому професія мисливця за зміїною отрутою може здатися їм чимось знайомим. Зміїна отрута нерідко смертельно небезпечна, але з неї роблять протиотруту, яка також може використовуватися при лікуванні ряду хвороб. Мисливці за зміїною отрутою добувають її, тримаючи змію за голову, поки вона кусає шматок гуми. Добувати отруту можна й іншим способом — пропускаючи через зміїний мозок електричний струм. Зарплата мисливця за зміїною отрутою становить в середньому 2500 доларів на місяць.

7

Можна платити кілька сотень доларів за стрибок з парашутом з літака, але можна заробляти до 2000 доларів в місяць, працюючи інструктором з парашутного спорту і роблячи це кожен день.

6

Професія аквалангіста дозволяє заробляти до 4900 доларів в місяць. Робота ця не тільки захоплююча, але і небезпечна. Особливо сильно ризикують ті, хто займається дайвінгом в печерах.

5

Тих, хто гасить пожежі, стрибаючи в осередок вогню на парашуті, називають парашутистами-пожежними. Ця професія значно небезпечніша професії інструктора з парашутного спорту, тому що в ній недостатньо безпечно приземлитися. Не менш важливо і те, що відбудеться після приземлення, у вогні. Любителі поєднувати стрибки з парашутом з боротьбою з вогнем заробляють в середньому 2700-2800 доларів в місяць.

4

У фінансовому відношенні вигідною є професія провідника на сафарі. Його зарплата може доходити до 6000 доларів на місяць. За ці гроші провідникам доводиться їздити у віддалені від цивілізації райони і мати справу з непередбачуваними тваринами і нервовими туристами.

3

Голлівудські актори, напевно, вважають, що їм платять недостатньо для того, щоб вони виконували свої трюки самі. Каскадери заробляють більше представників більшості інших екстремальних професій — близько 5900 доларів в місяць. Крім великої кількості адреналіну, серед плюсів цієї професії те, що можна завести друзів серед знаменитостей.

2

У минулому році на Еверест піднялися понад 4 тисяч осіб, більше половини від загального числа альпіністів, які вирушили в гори. Переважна більшість з них штурмують найвищу вершину планети не поодинці, а за допомогою досвідчених інструкторів, які заробляють за сезон по 5000 доларів.

1

Замикає десятку найбільш екстремальних професій інструктор з рафтингу. Вони допомагають любителям гострих відчуттів подолати пороги на гірських річках за 6700 доларів за сезон.

Похожие статьи:

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети