Найгірший президент знаходиться в Бразилії

7 августа 2015
3436 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10026.jpg

71 відсоток бразильців заявили, що не згодні з діяльністю уряду президента Бразилії Ділми Руссефф — такі дані опитування, проведені соціологічною фірмою Datafolha. Подібний рівень несхвалення дій влади є історичним рекордом для Бразилії.

Результати соцопитування опубліковані в газеті «Фолья де Сан-Паулу».

Це найвищий рівень несхвалення щодо глави держави в історії демократичної Бразилії. До цього найгіршим президентом країни був Фернандо Коллор де Мелло, який був відсторонений від влади через корупційний скандал. В 1992 році 66% бразильців були незадоволені його роботою, коментує Пренса Латина. У цей час Ділма Руссефф здобула підтримку у 28 відсотків громадян Бразилії, які назвали її правління хорошим або прийнятним. Один відсоток громадян країни не визначився у своїй позиції, повідомляє Ultimo Segundo.

За даними соціологічних опитувань інших дослідницьких організацій Бразилії рейтинг президента країни ще нижчий.

Як повідомляли раніше, в останні місяці Ділмі Руссефф довіряють лише 13% громадян Бразилії. У країні створені політичні рухи на підтримку імпічменту президента. Крім цього, на виборах 2014 року Ділма Руссефф перемогла прозахідного конкурента з мінімальним відривом. Нагадаємо, що в березні 2014 року в ході поліцейської операції «Автомийка» в Petrobras були виявлені схеми відмивання грошей, продажів нафтопродуктів за штучно завищеними цінами, за допомогою чого здійснювався підкуп найвищих посадовців. Президент Бразилії Ділма Руссефф була головою ради директорів компанії Petrobras з 2003 по 2010 рік, але її участь у корупційних схемах офіційно не доведено.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОппозиция признала, что досрочные выборы в Украине невозможны

Новости ПолитикиЕС больше не хочет сотрудничать с властью Украины – президент Литвы

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети