Наливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

31 марта 2017
1933 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14809.jpg


В Україні відбувається саботування процесу подачі електронних декларацій чиновниками. Таку думку висловив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в інтерв’ю телеканалу "112. Україна". Коментуючи останні скандали навколо е-декларування та сайту НАЗК.

Наливайченко зауважив, що все це є свідченням того, "наскільки відірваний уряд від реальних потреб і реальних загроз корупції в нашій державі". Він відзначив, що чиновники до суботи зобов’язані подати електронні декларації.

"Знаєте, що вони зараз роблять? Беруть лікарняні, валять сайт. Інакше як імітацією і диверсією всередині держави назвати не можна", — наголосив він. На уточнююче запитання, хто саме "валить сайт".

Наливайченко зауважив, що в уряді є Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, яка має захищати урядові ресурси і забезпечувати нормальну роботу сайту з е-декларування. Ця служба підпорядкована Прем’єр-міністру. "Це його прямий обов’язк ще вчора, не сьогодні вживати всіх заходів, захищати цей сайт. В Україні найкращі програмісти. Це відомо усьому світу. На Фейсбук заходять мільйони громадян в день, а на один сайт НАЗК зайшла тисяча і він вмер", — зазначив лідер Руху «Справедливість».

"Я взагалі вбачаю, що все це зволікання, усі ці штучні проблеми, усі ці нікому нецікаві так звані скандали зроблені тільки для того, щоб саботувати вчасне звітування вже самих чиновників", — сказав Наливайченко.

Він наголосив, що кожне міністерство, кожне державне відомство має свій сайт. "Так виставте електронні декларації там. Починайте на своїх сайтах – урядових. Офіційних. Це буде щиро, в країні, чиї програмісти вважаються одними з найкращих у світі", — наголосив лідер Руху "Справедливість".
 

Похожие статьи:

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиНаливайченко: вирішення сьогодні кримськотатарського питання - ключ до повернення Криму в Україну

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети