Не давайте дітям гратись піском на пляжі

24 июля 2015
1704 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9801.jpg

Американські вчені заявляють, що на пляжі можна заразитися небезпечними для здоров'я бактеріями.

Вчені з США провели дослідження, щоб визначити наскільки може бути небезпечним пляжний пісок. Місцем проведення експерименту стали Гавайські острови — найбільш популярний курорт серед відпочиваючих. Результати привели в шок багатьох, адже виявилося, що небезпечні бактерії мешкають не тільки у воді, але і на пляжах. І найбільш інтенсивно вони розмножуються під прямими променями сонця.

Шкідливі бактерії, рясно мешкають в піску, легко перебираються на пляжні рушники, одяг та інші приналежності, звідки пізніше можуть потрапляти в організм людини. Тому, навіть маленька подряпина може стати причиною серйозного зараження.

Щоб уникнути неприємних наслідків відпочинку на пляжі, перед відходом, необхідно ретельно очищати від піску предмети, які могли якось контактувати з ним. Найбільше ризикують «підчепити» шкідливі бактерії діти, літні люди, і ті, у кого ослаблений імунітет.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЗ стін лабораторій просочились комахи-"вбивці", здатні заразити нас смертельними вірусами або викликати необоротну мутацію

Здоровье и медицинаКартопля небезпечна для життя

ОбществоНайбожевільніші роботи на світі

Здоровье и медицинаЯк дізнатись, чи в тебе апендицит?

Здоровье и медицина​Комарі стали небезпечнішими

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети