Не можеш кинути курити - отримай грошову компенсацію

4 июня 2015
3077 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8968.jpg

Кілька найбільших світових компаній, які виробляють тютюнові вироби — Imperial Tobacco, Rothmans Benson & Hedges і JTI-MacDonald виплатять канадським курцям компенсацію у 15.5 мільярдів доларів.

Суд Квебека отримав претензію від курців ще 13 років тому, а діловодство стартувало тільки в 2012 році. Позивачами у справі виступили близько мільйона чоловік, половина з яких до цих пір не може відмовитися від шкідливої звички, а інші набули тяжкі захворювання через куріння.

Багато з них стверджують, що почали палити ще до 1976 року — саме з цього часу тютюнові компанії стали оформляти свої вироби таким чином, щоб на них містилася інформація про шкоду нікотину і наслідки вживання тютюну.

Ці люди змогли довести у суді, що не були належним шляхом інформовані про шкоду, яке їм в підсумку принесло куріння. Кошти, які отримали позивачі, поділять так, що хворі на рак отримають не менше 80 тис. доларів, ті, у кого емфізема — до 24 тис. доларів, а ті, хто все ще курці, всього по 104 доларів кожен.

З першого червня поточного року заборона на куріння в громадських місцях, аеропортах, поїздах, офісних установах, вокзалах, біля метро, навчальних закладах, лікарнях і стадіонах діє і в Китаї, який є лідером по виробництву нікотинової продукції.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк правильно кинути курити?

Здоровье и медицинаПасивне куріння погано впливає на дітей

Здоровье и медицинаЧому споживання м'яса таке ж шкідливе, як куріння

Здоровье и медицина10 порад тим, хто кидає палити

ОбществоВ Пекіні відмовились від куріння

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети