Неймовірна історія хворої на рак жінки

4 августа 2015
1866 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9984.jpg

35-річній Хізер Макманн був поставлений діагноз 2 стадії раку молочної залози в квітні 2013 року. Незважаючи на запеклу боротьбу і кілька курсів хіміотерапії, страшна хвороба дала метастази в печінку і поширилася на кісткову систему. У серпні 2014 жінка дізналася, що приречена. На щастя, Хізер знайшла спосіб, щоб продовжувати бути частиною життя своєї дочки, навіть після смерті.

«Несамовито знати, що моя дочка і мій чоловік будуть сумувати за мною, коли мене не стане, але я нічого не зможу зробити, щоб утішити їх», — сказала Хізер

«Але як я можу дати своїй дочці любов, підтримку і дати їй знати, що вона мені потрібна, коли мене не буде поруч?»

«Це дало мені відчуття контролю над тим, над чим ніхто з нас не владний»

На даний момент Хізер створила близько 40 листівок, відеороликів, листів і книг, поміщених в одну коробку

Записки й листи містять повідомлення для кожного важливого випадку в житті її дочки Бріани, включаючи привітання: з днем народження, з заручинами, з весіллям, з першою дитиною, з першою роботою, з отриманням водійських прав, різними ювілеями і нарешті, поздоровленням з днем матері.

Однак, Хізер не обмежена записками на «великі дні»

Хізер написала записки з заохоченнями на важкі дні, втішна листівка при втраті улюбленого вихованця, підбадьорююча листівка, ніжна мамина листівка з «обнімашками», одна листівка для розставання з хлопцем, а також листівки, що нагадують Бріані, що вона красива, щоб не забувала бути собою, і що мама пишається нею.

І в той час, як інші люди будуть журитися, думаючи про те, що вони пропустять життя своєї дитини, Хізер знайшла спосіб зупинити час

«Більшість людей просто вмирають і все. Мені пощастило, мені дали час, щоб підготуватися. Я зроблю все, що в моїх силах, щоб полегшити родині мій відхід. Всі сумують по-різному. Але, якщо є якийсь спосіб, яким я зможу забезпечити комфорт, я використовую його. Це приносить мені втіху і спокій ».

Похожие статьи:

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети