Невже Путін гей?

9 апреля 2015
2579 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8204.jpg

Нещодавно Кремль опублікував нове фото, на якому російський президент Володимир Путін на рибалці витягує з води величезну 21-кілограмову щуку, розповідає на сторінках Der Spiegel оглядач видання Ян Фляйшхауер. Зрозуміло, деякі російські опозиційні блогери стали відразу ж стверджувати, що така важка рибина плавати не може і моментально пішла б на дно. «Правда, тут досить згадати німця Лотара Луїса, який виловив в 1986 році рибу вагою в 25 кг, — нагадує автор. — Тому конкретно в цьому випадку рахунок 1: 0 на користь Путіна, а не опозиції».

Але от чого у Путіна не відняти, продовжує журналіст, так це його «любові викладати свої фото в інтернет». Іноді він позує зі зброєю в руках або поряд з тваринами, побачити яких можна хіба що в зоопарку. Часом президент робить куди більш небезпечні речі і літає разом із лелеками або занурюється в батискафі на дно озера Байкал. Однак найбільше, підкреслює Фляйшхауер, «російський лідер любить фотографуватися з голим торсом». «Завжди, коли дозволяє погода, президент знімає з себе сорочку, — зауважує журналіст. — Так от, подібні фотографії, на яких Путін стоїть з голими грудьми і демонструє розвинену мускулатуру, є і серед тих, що були відзняті під час риболовлі».

Так що ж, задається питанням автор, говорять всі ці фотографії про сексуальну орієнтацію Путіна? «Може бути, він гей?» Адже зазвичай, йдеться далі, подібні постановочні фото з надлишком мужності знімаються для постерів, які гомосексуалісти вішають на стіну у себе на кухні або в спальні. «Те, що Путін стверджує, що він проти гомосексуалізму та категорично не сприймає його, взагалі нічого не означає, — упевнений автор. — Навпаки. Гомофобія, нічим не відрізняючись від інших розладів-фобій, найчастіше виявляється глибоко вкоріненим страхом перед власними придушуваними потягами». Це, підкреслює Der Spiegel, відомо з курсу психології.

Причому, підсумовує автор, «чим сильніший цей страх, тим більше людина займається тематикою на рахунок цього ». Путін же, як відомо, підписав закон про заборону пропаганди гомосексуалізму в кінці червня.

Похожие статьи:

Общество​68% американців вважають Росію недружньою країною - Gallup

Новости Политики​У НАТО пояснили, що видає російських військових на сході України

Новости Экономики​США і ЄС приготували чорний список російських бізнесменів з близького оточення Путіна

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости в мире​Російські війська, що проводили навчання на українському кордоні, повернулися в місця своєї дислокації

Теги: #путін
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети