Нове життя зі старими політиками. Хто покарає розпалювачів війни? (ВІДЕО)

25 декабря 2014
6576 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6458.jpg

Дмитро Ярош висловився з приводу того, що багато політиків – прихильників Януковича продовжують свою політичну кар’єру та залишаються без покарання.


«Йде війна з Росією. Ахметов — один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювач цієї війни. Ця тварина вже винна у тисячі смертей українців.

Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха та йому подібних ригівських і комуністичних істот. Мабуть на це у неї є свої причини...
Українські добровольці ж думають і діють інакше.

Ми виграємо цю війну всіма доступними нам методами і засобами. Ми змусимо Путіна і його зграю шакалів забратися з нашої землі. І якщо для Перемоги треба буде встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Бо на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров'ю — нашою, а не ворожою.

І я би дуже радив Президенту, Генпрокурору та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор. Бо якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу.
Тільки після цих подій навряд чи хто буде вас вважати легітимною українською владою...».

Нагадаємо, що більше двох десятків фур із вантажем від фонду Ріната Ахметова перебували на блокпосту поблизу Курахового, де їх зупинили бійці батальйону. Представники «Дніпра-1» свій вчинок мотивували небажанням годувати терористів, адже обласний центр наразі контролюють саме вони, та вимагають у бойовиків спочатку провести обмін полоненими у форматі «всіх на всіх».

У фонді ж Ахметова твердять, що надали бійцям усі документи, які ті зажадали від перевізників. При цьому до самого вантажу – а це в основному продукти – у «Дніпра-1» претензій не було, твердять представники фонду.

Не зрозуміло, кого ж все таки годує олігарх, адже є багато випадків того, що їжа, яка доставлялась як гуманітарна допомога, до жителів окупованих територій так і не надходила, опиняючись в магазинах. Звичайно, там цю їжу можна купити, та де людям взяти гроші?

Не ясно, хто каже правду, а хто ні. Нехай це залишиться на совісті кожного.

Похожие статьи:

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Новости Украины​УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 16:27)

Новости Киева​В «Правом секторе» подумали и решили еще «пожить» на Майдане

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети