Новий страйк у Росії

9 апреля 2015
2266 просмотров Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8210.jpg

У несистемної опозиції знову проблеми з протестною вуличною діяльністю. Після всіх танців навколо смерті Бориса Нємцова, вони вирішили збиратися і далі. Олександр Риклін, ліберальний журналіст, активіст і протестний діяч подав заявку на проведення страйку в центрі Москви, 19 квітня.

Кількість заявлених учасників — тридцять тисяч чоловік. І, найголовніше, за словами організаторів, «очевидної тематики акції немає і не буде». Так, ви правильно зрозуміли, це опозиційна «демонстрація» в Москві. Без об'єднуючої ідеї, теми, що не приурочена ні до чого. Поки відомо, що протестуючі (проти чого?), понесуть як мінімум один транспарант в пам'ять про Бориса Нємцова.

Мерія Москви, в свою чергу, зібрала черговий захід опозиціонерів погодила, але місце перенесла. Спочатку опозиціонери хотіли провести страйк від Трубної площі до площі Революції. Але столична влада перенесла дійство, позначивши шлях для колони протестуючих від метро «Жовтневе Поле» до метро «Щукінська». Цілком природно, що опозиціонери вже говорять про тиск на них, про неприпустимість перенесення і про те, що «30 тисяч чоловік фізично не помістяться» на тій території, яку позначила мерія Москви.

Тому поки Риклін та інші думають, чи будуть вони робити санкціоновану акцію, або підуть на відкриту конфронтацію. До речі, ті ж функціонери РПР-Парнас в особі Яшина заявили, що хоч і з симпатією ставляться до протестної ходи, але самі не будуть виступати організаторами та активними учасниками заходу. Що по суті пропонує Риклін? Зібратися і провести якийсь міжсобойчик на 30 тисяч осіб без виразної тематики, гасел, об'єднуючої ідеї. Просто тому, що в останній місяць все так активно збиралися, що потрібно продовжувати.

Готують якийсь «сюрприз» у плані тематики. Так в честь весни, праці, сім'ї та ансамблю «Золоте Кільце» у нас в столиці щодня, якщо не частіше, якісь мітинги і ходи проводяться. І місця в центрі зарезервовані мало не за рік.

Треба віддати належне столичній владі — почувши про якийсь «сюрприз» вони могли б просто все заборонити і нікого не пускати — поки організатори не скажуть, про що йдеться. Але дозволили на загальних правах. Проводьте, маршируйте скільки хочете, хоч з «сюрпризом», хоч «з фокусом». Про політику, в пам'ять про Нємцова — як завгодно. Тільки на загальних правах. Ну і в цифри заявлених учасників, природно, ніхто вже не вірить.

Похожие статьи:

Общество​Відчайдушну жорстокість продемонстрували поліцейські,у відношенні до вагітної жінки.

ОбществоНа що орієнтуються молоді фахівці при виборі роботи

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети