Обсяг світового ринку штучної трави складе більше 2 мільярдів доларів до 2021 року

20 апреля 2017
899 просмотров Голосов: 0 Автор:Garland
article14967.jpg

В останньому звіті TechNavio, провідної дослідницької компанії глобальних ринків, який було оприлюднено у Лондоні в березні 2017 року, прогнозні дані щодо ринку штучної трави покращено порівняно з минулорічним звітом. Прогнозний середньорічний темп росту даного ринку (CAGR-Compound Annual Growth Rate) збільшився з 12% до 13%. Таким чином, обсяг ринку штучного трав’яного покриття перевищить 2,3 мільярди доларів до 2021 року.

Регіон EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) є найбільшим ринком штучної трави у світі. Очікується, що його розмір складе близько 800 мільйонів доларів до 2019 року. Штучне покриття вже використовується на відбіркових матчах Чемпіонату Європи з футболу і на матчах Ліги чемпіонів УЄФА. Щороку в Європі близько 5000 спортивних полів обладнуються штучною травою. Зокрема, у Німеччині муніципалітети, футбольні клуби та Бундесліга відмічають зростання кількості встановлених полів зі штучною травою.

За словами Андрія Окунського, директора компанії «ФФУ Продакшн», першого в Україні заводу з виготовлення штучної трави, потенційна місткість українського ринку складає понад 500 000 кв.м., або більше 7,5 мільйонів євро.

«Ми маємо величезні перспективи росту, — переконує Андрій Окунський. – У всьому світі кількість полів зі штучною травою щороку збільшується. Це чиста логіка: штучну траву не потрібно стригти, підживлювати, забезпечувати сонячним світлом. У довгостроковій перспективі штучні газони – набагато економніші, порівняно з натуральними».

У світових масштабах особливо важливим є те, що штучне покриття дозволяє зберігати водні ресурси. Наприклад, у США на поле з натуральним газоном розміром у 70 квадратних метрів щороку витрачається близько 170 000 літрів води. В українських реаліях до 40 000 літрів води йде лише на один полив професійного футбольного поля. Для посушливих регіонів штучне покриття є особливо вигідним, якщо не єдиним, варіантом для спортивної інфраструктури.

За словами експерта, вітчизняний ринок штучної трави буде зростати не тільки за рахунок спортивних полів, а ще й за рахунок штучного трав’яного покриття для дозвілля та озеленення. Саме цей сегмент, хоч і не є на даний момент найбільшим, демонструє у світі високі темпи росту.

«Наш завод зможе забезпечити як потреби України, так і потреби інших країн, — відмічає директор «ФФУ Продакшн», — У нас є можливість виготовляти штучну траву третього покоління, а це найсучасніше рішення, на яке є попит в усьому світі».

У звіті TechNavio ринком, що найшвидше зростає, названо Азійсько-Тихоокеанський регіон. У «ФФУ Продакшн» не виключають можливостей у майбутньому працювати і на експорт, як в Європу, так і в Азію.

 

 

Довідка про компанію

·         ТОВ «ФФУ Продакшн» — перший вітчизняний завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів світового рівня.

·         Компанія заснована Федерацією футболу України (ФФУ) у 2016 році. Основна мета підприємства – сприяти розвитку та модернізації футбольної інфраструктури в Україні.

·         Виробництво базується на технологіях німецької компанії Polytan, яка з 1969 року є одним з світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів та рекомендована FIFA, FIH, IRB. Всі матеріали та компоненти, необхідні для виробництва, є екологічно чистими та відповідають сучасним світовим стандартам.

·         Основним продуктом компанії є система штучного покриття III-го покоління LigaGrass Pro CoolPlus.

·         Покриття «ФФУ Продакшн» є оптимальним варіантом для професійних спортивних клубів, навчальних  закладів, баз відпочинку, а також підходить для створення ландшафтних зон навколо громадських та соціальних об'єктів.

 

Більше інформації:

http://www.ffuproduction.com

https://www.facebook.com/ffuproduction

Похожие статьи:

Новости в миреВ Гондурасі розстріляли 5 футболістів

Новости СпортаПрекращения финансирования ФК "Таврия"

Новости СпортаКримські «Севастополь» і «Таврія» мають дограти сезон на Україні - Суркіс

Новости СпортаПрезидент Динамо: Сьогодні треба думати про те, щоб люди не стріляли один в одного

Новости СпортаЗустріч збірних України і США все-таки відбудеться

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети