Олігарх-патріот та олігарх-кандидат в президенти

28 апреля 2014
7480 просмотров Голосов: 1 Автор:misha
article4611.jpg

Та все ж більше фактів вказує на те, що різниця між двома бізнесменами – колосальна. Щоб це довести, багато зусиль прикладати не доведеться.

Не словом, а ділом!

Порошенко, будучи на Майдані, давав слово відновити бруківку на вулиці Грушевського і обіцяв зробити це оперативно. Станом на нинішній день обіцянка забута кандидатом в Президенти України. Так ставиться під сумнів програма майбутнього президента.

Коломойський напросився на крісло губернатора в той час, коли було зрозуміло: все, що можна було вкрасти від людей, вже вкрали. Область потребувала термінових дій в соціальному, економічному, політичному плані. Залишилася надія на світле майбутнє. Сьогодні Дніпропетровська область переживає не найкращі часи, та й близькість до «гарячих» точок не сприяє розбудові економіки краю, проте він продовжує працювати


Відношення до боротьби українців

Порошенко не був помічений жодним чином в південно-східних областях в найважчі часи, він навіть дозволив собі неодноразово називати патріотів, які здобували для нас таку важливу перемогу, провокаторами.

Коломойський оголосив про винагороду для тих, хто зловить «зелених» чоловічків та здасть їх правосуддю. Більше того, ним було створено спеціальний батальйон «Дніпро» для захисту від сепаратистів та допомоги населенню.

Гроші

Порошенко витрачає мільйони на теле- та радіоресурси з метою виграти президентські перегони.

Коломойський профінансував українську армію на суму в $100 млн. для проведення навчань.

Станом на сьогоднішній день першим не було визнано публічно важливість виплати фінансової допомоги тим, хто бореться із сепаратистами, а другий продовжує підтримувати справжніх патріотів.

Олігарх-патріот і олігарх-кандидат в президенти: а хто подобається більше вам?


Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk