Олександр Горобець та Ілля Діков обговорили питання щодо допомоги дітям-інвалідам

17 июля 2019
535 просмотров Голосов: 0 Автор:KomandaZe
article18749.jpg

Кандидат в депутати від партії «Слуга народу» по 95 округу та міський голова Вишневого обговорили будівництво ігрового майданчику і дитячого садочка для дітей з інвалідністю, а також зниження тарифу на комунальні послуги для їхніх сімей.

Приводом для зустрічі стало звернення батьків дітей з інвалідністю та Громадської організації «Почни з себе» до кандидата в депутати від партії «Слуга народу» по 95 округу Олександра Горобця. Діти з обмеженими фізичними можливостями постійно стикаються з проблемами побутового та медичного обслуговування, а їх сім’ї не отримують належної допомоги від держави.

Міський голова та кандидат в депутати обговорили, щоби спільно покращити умови життя для дітей-інвалідів у Вишневому. До 15 серпня цього року у місті по вул. Європейській має бути збудований ігровий майданчик для дітей з обмеженими можливостями.

Крім того, Ілля Діков повідомив Олександру Горобцю про те, що в  місті розроблений проект будівництва дитячого садочка для дітей з обмеженими можливостями. Вартість об’єкту згідно з оцінкою експертизи становить 49 млн. гривень, для його будівництва Вишневому потрібна допомога з боку районного, обласного та державного бюджетів. Це теж обговорювалося на зустрічі кандидата в депутати та міського голови.

Також Олександр Горобець підготував звернення до міської влади Вишневого з проханням розглянути можливість щодо зниження тарифу на комунальні послуги в розмірі 50% для сімей, що мають дітей з інвалідністю підгрупи «А».

Похожие статьи:

Политические статьиОлександр Горобець: правильна освіта - крок до щасливого майбутнього

Политические статьиОлександр Горобець: відверто про корупцію

Политические статьиОлександр Горобець: чому благодійність – це важливо

Политические статьиОлександр Горобець: чужих дітей не буває!

Политические статьиОлександр Горобець: привітав жителів Луки з святом Івана Купала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети