Опублікований рейтинг найсильніших армій світу

18 мая 2015
4729 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8699.jpg

Недавно був опублікований рейтинг найсильніших армій світу, складанням якого займалися американські військові експерти з авторитетної організації We Are The Mighty. Згідно з даними цього рейтингу, ВС РФ займають друге місце в рейтингу, поступаючись, зрозуміло, США, але випереджаючи Китай.

На думку експертів, на користь Росії відіграють такі чинники: велика кількість бронетанкової техніки, численний військово-морський флот, великі поклади нафти і газу, а так само, наявність ядерної зброї.

Що ж, якщо вірити експертам, то нам протистоїть друга армія світу, хоча — це і не сюрприз. Росія вже не в перший раз називається другою армією в світі. Тільки за чисельністю своєї армії, РФ четверта в світі. І якби почалося вторгнення із застосуванням усіх родів військ, то Україні було б не просто стримувати цей вал орди…

Хоча.

Справа в тому, що експерти не врахували одного примітного моменту, особливо у форматі нинішньої окупації Донбасу. ВС РФ за чисельністю бойових машин та особового складу може і наводить жах, але по суті, що з себе представляє весь цей потенціал?

Більше половини техніки перейшло Росії у спадок від СРСР — зразки морально застарілі і в більшості своїй знаходяться на консервації, або вже давно спалені на Донбасі. Ракети зараз не отримують належного обслуговування, а тому й падають всі через одну, від Протона і до 9М79. Чимала частина танків Т-72, що приходять зараз на Донбас з Росії, не мають ДЗ, що теж багато про що говорить. Та й самий по собі ресурс більшості з них вже давно вироблений, оскільки не проводилося обслуговування техніки, а гроші розкрадалися.

Тому, можливо Росія в цифрах і друга армія у світі, але за можливостями… орда ордою.

Похожие статьи:

ОбществоЯким буде майбутнє?

IT-ТехнологииЯпонські вчені вразили світ

ОбществоЄмен остаточно розвалюється на частини

ОбществоПалестина може отримати незалежність

IT-Технологии5 найшвидших поїздів у світі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети