Підприємець Джеремі Алсед перебуває в слідчому ізоляторі за відмову надати суду пароль від свого аккаунта в Facebook

13 мая 2015
2028 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8634.jpg

Черговий дивний випадок для держави з торжеством прав і свобод, особливо словесних, стався в Техасі, США. Енергійний підприємець Джеремі Алсед кілька місяців перебуває в слідчому ізоляторі за відмову надати суду пароль від свого аккаунта в Facebook.

До недавнього часу чоловік був власником збройового центру Tactical Firearms в місті Кеті, мав усі відповідні дозволи та документи, проте незабаром його бізнес виявився неспроможним, через що він був змушений подати позов про банкрутство. Після цього Елседі прийняв рішення реорганізувати свій бізнес і власником його магазину став інший підприємець.

До цього житель Техасу встиг прославитися своїм негативним ставленням до президента країни — на рекламних щитах біля своєї торгової точки він розміщував написи з засудженням американського лідера.

Окружний суд Техасу порахував, що чоловік повинен передати права користування аккаунтом новим власникам бізнесу, незважаючи на те, що Алсед неодноразово доводив, що це — його особиста сторінка, а не корпоративна, і що використовувати її він продовжує абсолютно не в робочих цілях.

Чоловік вважає, що нові власники магазину намагаються отримати доступ до його сторінки для того, щоб використовувати її в якості реклами і залучення клієнтів, так як фотографіями біля торгового приміщення, що містять іронічну інформацію, свого часу Алсед зацікавив достатньо клієнтів.

В результаті Алсед знаходиться у в'язниці, конкретного звинувачення йому не пред'явлено, а вирішенням спору по його питанню, за дорученням суду, займається якийсь незалежний експерт.

Це не перший випадок в США, коли людина потрапляє за грати буквально ні за що.Жителя штату Орегон засудили до 30 діб ув'язнення і 1500 доларів штрафу за те, що він збирав дощову воду і талий сніг для зрошення своїх газонів.

Місцеві закони Орегона свідчать, що вся вода в області є спільною власністю. Тому якщо жителі вирішують організувати свої власні «водосховища», попередньо вони повинні повідомити керівництво штату.

Затриманий зазначає, що він отримав такий дозвіл ще в 2003 році, однак після цього адміністрація різко передумала.

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети