Підсумки російської окупації

1 мая 2015
2270 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8470.jpg

Замітка з макіївської групи «Вконтакте», яка знаходиться під контролем окупантів. Повідомили про закриття шахт в ДНР — залишать 14 державних і 4 приватних. У невеликих містах милостиво дозволяють залишити по одній шахті, щоб місто зовсім не загнулося.

Але цікава не новина, про цю новину всі розсудливі люди попереджали ще рік тому — цікава реакція в коментах. Один навіть винесу:

— Так, говорили в ЄС увійдемо, шахти закриють, увійшли в ДНР, те ж саме! Капец, за що боролися, на те й напоролися!

Я уточню — в Європі дійсно закривали шахти, але там цей процес супроводжувався протестами і компенсаціями. Промовчу про Німеччину, навіть у Польщі гірникам давали значні компенсації, але шахтарі вимагали більше і в ході протестів сиділи під землею, відмовлялися виходити на поверхню. Йшлося про суму, якої вистачило б на три роки без роботи, а за цей час держава допомагала перекваліфікуватися, але навіть це не влаштовувало гірників і вони продовжували боротися.

Закриття шахт по-європейськи — це великі витрати для держави і потужні протести, які можуть похитнути будь-який уряд.

Але в умовах війни, диктатури та окупації можна просто викинути шахтарів на вулицю, милостиво пообіцявши залишити одну шахту на місто. Ніхто не пискне, хіба що в коментарях до замітки. Підуть в копанки або в окупаційні банди, щоб не померти з голоду.

Ця війна не стільки за український прапор, скільки за основу існування. Навіть німці під час окупації намагалися відновлювати шахти, а нинішні окупанти як сарана — знищують все на своєму шляху.

Похожие статьи:

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

ОбществоБойовиків в "ДНР" все меншає

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети