Палестина може отримати незалежність

5 июня 2015
3775 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8984.jpg

Найближчий вересень може стати доленосним для Палестини. Очікується, що Генеральна асамблея ООН буде голосувати за резолюцію про визнання її незалежною державою.

Над документом детально працює Франція, представники якої в ООН наполягають на завершенні конфлікту з Ізраїлем і визнанням Палестини як незалежної області.

Сімдесята сесія Асамблеї відкриється 15 вересня 2015 року. На даний момент незалежність Палестини визнають 136 країн світу, проте труднощі в цьому питанні виникають з позицій США та Ізраїлю. Якщо Вашингтон накладе вето на резолюцію, то голосування ООН не матиме сенсу.

Раніше США блокували будь-які спроби Ради Безпеки Організації визнати Палестину незалежною державою. Однак, враховуючи напруженість у відношенні Обами і нинішнього ізраїльського уряду, все може змінитися.

Прем'єр Ізраїлю Нетаньяху заявляв, що Палестина не буде суверенним регіоном, поки вона перебуває при владі. Нещодавно він озвучив низку умов Єрусалиму до її визнання. Серед них — повна демілітаризація Палестини, а також відновлення прямих переговорів між нею і Ізраїлем, які раніше закінчувалися збройним втручанням через недовіру обох сторін один до одного.

Після переобрання ізраїльського уряду в березні цього року, глава ООН закликав Єрусалим відновити переклад податкових зборів, які він зобов'язаний виплатити уряду Палестини.

На початку року, після вирішення палестинського керівництва приєднатися до Міжнародного кримінального суду (МКС), Ізраїль прийняв рішення про припинення передачі Палестині зібраних від її імені податків.

Похожие статьи:

IT-Технологии5 найшвидших поїздів у світі

IT-ТехнологииЯпонські вчені вразили світ

ОбществоОпублікований рейтинг найсильніших армій світу

ОбществоЯким буде майбутнє?

ОбществоЄмен остаточно розвалюється на частини

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети