Папа Римський приймає наркотики

9 июля 2015
2757 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9558.jpg

Понтифік під час перельоту з Еквадору в Болівії спробував чай, в якому містилися листя коки, квітки ромашки і насіння анісу. Папі Римському Франциску це знадобилося для поліпшення самопочуття.

Столиця Болівії місто Ла-Пас знаходиться на висоті чотирьох тисяч метрів над рівнем моря. Це може позначитися на самопочутті новоприбулих, оскільки потрібна акліматизація.

Конвенція ООН про наркотичні засоби 1961 року оголосила листя коки незаконною речовиною. Проте вживання рослини в релігійних і медичних цілях у Болівії дозволено законом. Їх жують корінні народи Андського регіону, оскільки це пригнічує відчуття голоду і спраги, викликає прилив сил і покращує травлення.

Понтифік планував здійснити турне по Латинській Америці і спробувати в Болівії листя коки. За словами болівійського міністра культури Марко Мачикао, святий отець спеціально попросив болівійців про таку можливість. Міністр також зазначив, що «це буде кока з регіону Юнгас, тому що ми знаємо, що там вона найбільш смачна і приємна для жування».

Відомо, що листя коки ростуть на кокаїнових кущах, які в останнє століття отримали широку популярність як сировина для виготовлення кокаїну.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

ОбществоКоляда та Різдво – сакральна основа Православного календаря!

Новости в миреПапа Римский назвал интернет божьим даром

Новости в мире​Папи Римські Іоанн Павло II та Іоанн XXIII проголошені святими

Новости в миреПапа Римський висловив свою підтримку українському народу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети