Патріоти Добропілля повернули національну символіку на вулиці міста (відео)

16 апреля 2017
586 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14937.jpg


У прифронтовому Добропіллі місцеві патріоти повернули національну символіку на вулиці міста. Прапори та вивіски придбали власним коштом і перед Великоднем вийшли на толоку.

Мешканці Добропілля неодноразаово зверталися до місцевої влади з вимогою повернути національну символіку на вулиці міста. Після того, як міський голова, продемострувавши свою принципову позицію, декілька раз відмовився посприяти в даному питані, люди, за підтримки депутата Добропільскої міської ради, керівника Донецької обласної організації Руху Наливайченка "Справедливість" Миколи Стрепоченка, взяли ініціативу у свої руки. Патріоти розвісили державні прапори та вивіски "Добропілля — це Україна", пофарбували стовпи у жовто-блакитні кольори. Прибрали, де було необхідно, сміття. 

 

 

 Нагадаємо, 22 березня цього року на сесії міської ради депутат, керівник Донецької обласної організації Руху В. Наливайченка "Справедливість" Микола Стрепоченко підняв питання: куди зникли з вулиць міста державні прапори? Адже Добропілля знаходиться в прифронтовій зоні, тому тут вкрай важливо підтримувати дух патріотизму і нагадувати всім, що Добропілля — це Україна. Микола Стрепоченко також підкреслив: активісти в коректній формі зробили голові пропозицію повернути місту вигляд, який Добропілля мало до виборів 2015 року — з вивісками і прапорами.

“У 2014 році патріоти за власні кошти купували і розвішували українську символіку для протидії сепаратизму в місті. Зараз ці функції повинна виконувати влада. Замість цього майже всі прапори та вивіски в місті і на в'їзді зі словами “Добропілля — це Україна” зникли з різних причин більше місяця тому. Ми вимагаємо, щоб Президент проконтролював, як свою роботу виконують його ставленники у Військово-цивільних адміністраціях. Нехай все зроблять так, як воно було до їхнього приходу в органи місцевої влади!” — зауважив Микола Стрепоченко. 

Патріоти готові були почекати до Вербної неділі. Але жодного прапору чи таблички комунальні служби так і не повісили. Тому місцеві патріоти виправили ситуацію самотужки.

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети