Пенсіонери хочуть самореалізовуватися

5 ноября 2015
1789 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10926.jpg

Сучасні 70-річні пенсіонери відрізняються рекордно хорошим здоров'ям, життєрадісністю і активністю. Про це свідчать дані дослідження під кодовою назвою H70, проведеного вченими Гетеборгського університету.

«Сьогодні пенсіонери хочуть самореалізовуватися і робити те, що не встигли, коли працювали, — говорить керівник проекту професор-геронтолог Інгмар Скуг в інтерв'ю телеканалу СВТ. — 30 років тому вони вважали, що життя хороше, якщо є хороша пенсія і житло. Зараз же вихід на пенсію — це можливість для самореалізації ».

Експерти пояснюють це цілим рядом причин. Однією з них є зниження факторів ризику. Так, наприклад, середньостатистичне кров'яний тиск 70-річних жінок і чоловіків сьогодні значно нижче того рівня, який був 30 років тому.

Однак тут справа не тільки в більш досконалих методах лікування гіпертонії, а й у зміні в способі життя. Так, наприклад, укорінення в сучасному побуті холодильників і морозильних камер значно змінило життя пенсіонерів. Згідно з однією з гіпотез, вони серйозно посприяли зменшенню споживання солі при готуванні.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк кава впливає на мозок людини?

ОбществоПокинуті на призволяще

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети