Переселенці в Харкові: Що далі - не знаємо

14 апреля 2015
3580 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8264.jpg

Незважаючи на офіційне перемир'я з кожним днем людей, які виїхали із зони АТО стає все більше. Ті, хто живе на лінії фронту — біжать від війни, ті, хто з більш тихих районів — від важкої економічної ситуації.

Згідно з картою ООН, станом на 13 квітня всього зафіксовано 1 мільйон 178 тисяч переселенців. Більшість віддає перевагу селитися недалеко від дому — у Донецькій і Луганській областях, які контролює українська влада. Далі — Харківська область, тут знайшли другий дім понад 150 тисяч переселенців. У кожного з них свої потреби, хтось потребує їжі і одягу, комусь необхідно терміново знайти роботу, багатьом не вистачає спілкування. Незалежно від потреб, які потребують підтримки звертаються до волонтерів «Станції Харків». У період «затишшя» в гуманітарний пункт приймають близько 150 осіб в день, розповідають активісти. Гуманітарний пункт існує за рахунок пожертвувань і допомог міжнародних організацій. Незважаючи на те, що у волонтерській ініціативі сильна підтримка серед небайдужих українців, ця організація відчуває брак коштів для подальшої діяльності.

«Приміщення це для нас дуже дороге, воно класне, допомагає людям відчути себе людьми, воно не схоже на державні установи. Будемо шукати рішення », — розповіла координатор волонтерської ініціативи" Станція Харків ".

За гуманітарною допомогою приходять в основному найбільш потребуючі категорії: пенсіонери, інваліди, багатодітні сім'ї.

«У нас в Вуглегірську все розбите, школи, садочки. Чи можна це відновити — я не знаю, що далі — не знаю », — поділилася переселенка з Донецької області Наталя.

Похожие статьи:

ОбществоСтан Хосні Мубарака покритий "мороком"

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

ОбществоЯка найбільша біда українського суспільства

ОбществоВолонтери в Одесі. Хто і як грає на вашому співчутті?

ОбществоЩе одна країна відмовилася від Росії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети