Персонал Віндзорського замку Єлизавети II оголосив страйк вперше за 900 років

17 апреля 2015
4534 просмотра Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8313.jpg

Королівський палац Великобританії неймовірно здивований — персонал Віндзорського замку, однин з найдавніших резиденцій британських монархів, заснований ще 900 років тому, має намір оголосити Єлизаветі Другій страйк.

Службовці замку скаржаться на те, що крім своїх обов'язків перед Королівською родиною, виконують додаткову роботу, яку їм не оплачують. Справа в тому, що палац також є улюбленим місцем для прогулянок та екскурсій туристів з усіх куточків світу, яких щорічно стікається в цю область не менше мільйона.

Із зацікавленими іноземцями персонал палацу поки що безкоштовно проводить оглядові прогулянки, надає їм першу допомогу в надзвичайних ситуаціях і повинен спілкуватися «на будь-яких мовах». При цьому доглядачі замку отримують 7,85 фунтів стерлінгів на годину, тобто 14 700 фунтів стерлінгів на рік при врахуванні того, що з минулого року годинний розмір прожиткового мінімуму у Лондоні становить 9,15 фунтів стерлінгів, а в інших частинах монархії — 7,86.

Таким чином, незадоволений персонал замку цілком справедливо зазначає, що «зростання їхніх зарплат не встигає за зростанням прожиткового мінімуму» у Великобританії. Тепер незадоволена прислуга Королівської сім'ї погрожує перестати виконувати додаткові обов'язки, про які йшлося вище, а займатися виключно тією діяльністю, що прописана в їх контрактах.

Це не єдиний скандал, що вибухнув у відношенні монархічної влади Британії за останній час. Дочка короля Едуарда VIII Емілі Віндзор Крегг подала позов до суду на королеву Єлизавету Другу.

Єдина дочка покійного герцога Віндзорського, колишнього короля Едуарда VIII стверджує, що королева займає престол незаконно.

Похожие статьи:

Образование и наукаПодбор персонала

ОбществоНа кордоні з Кримом почався бунт

ОбществоВ Херсоні почався страйк

Новости КиеваСтрайки трамваїв у Київі

Политические статьиМешканці Пуерто-Ріко вийшли на страйк проти США

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети