Пиковский врет депутатам о честности и прозрачности решения по кабельным сетям

22 мая 2015
4014 просмотров Голосов: 0 Автор:
article8751.jpg

Интересно зачем??? Зачем человеку в возрасте, который позиционирует себя, как честный политик, врать вообще?? Тем более перед телекамерами? Тем более — депутатам, народным избранникам?

Или он не знал правильный ответ или же был преднамеренно введен в заблуждение?

Но он же глава комиссии Киевсовета по транспорту и связи и вопросы, на которые он отвечал, изучались предварительно и тщательно на рабочей группе

Для кого же он так старался, и даже ПРОСИЛ депутатов принять его решение…

Или для чего старался, да так, что испортил себе репутацию. Если сознательно врал — испортил. Если несознательно – значит, некомпетентен и тоже испортил. Но ложь была явная и именно она позволила ввести в заблуждение весь зал и добиться принятия сомнительного решения, которое обложило теперь провайдеров телекоммуникаций и всех жителей Киева дополнительной данью.

Может он и себе что-то урвет с тех 180-160 млн. гривен ежегодно, которые принесут новые поборы. Каждый киевлянин теперь будет платить на 6 грн. больше за интернет и платное телевидение и все эти деньги пойдут в распоряжение Пиковского.

14 травня 2015 року відбулось пленарне засідання Киівськоі міської ради. Серед питань засідання було розглянуте рішення про підвищення тарифів в кабельних мережах. Доповідачем по питанням тарифів виступив Піковський Ігор Олександрович.

Піковський:

Дякую шановний Анатолій Юрієвич! Шановні колеги, вашій увазі пропонується проект рішення яким передбачається внести деякі зміни узагальнюючі правила роботи підприємства КСЖЕ. Метою прийняття цього рішення є збільшення надходжень до бюджету, підвищення ефективності виконання статутних завдань покладених на КСЖЕ, та проведення обліку і систематизації роботи кабельних операторів в мережах на об’єктах комунальної власності. Цілеспрямоване використання підприємством КСЖЕ коштів від надання послуг в галузі зв’язку та інформаційних технологій, що дасть можливість не тільки узагальнити наявність операторів на мережах, не тільки привести до єдиних умов роботу цих операторів, а і цілеспрямовано використовувати кошти отримані від їх роботи на реконструкцію існуючих мереж, на проведення спеціальних робіт які пов’язані з обслуговуванням мережевої сітки та підвищення рівня послуг які надають оператори нашим мешканцям.

Ви всі живете в місті Києві і розумієте, що за довгі роки експлуатації житлового і не житлового фонду, на мережах з’явились кабелі, пристрої, обладнання без якогось проекту, без якогось узгодження, це була якась така самочинна, на пів нелегальна робота на першому етапі. В наслідок чого ви бачите в якому стані находяться мережі в Шевченківському районі сьогодні. В нас була робоча група, яка складалася з депутатів нашої комісії по транспорту і зв’язку і взагалі то розуміючи, що порядку на мережах немає, ми були дещо шоковані, бо краще с того що ми побачили був такий пристрій, який встановлено з суттєвими порушеннями вимог закону про зв'язок та інформатизацію.

В порівняльній таблиці ми наводимо не приклади, а редакцію того, що крім житлового фонду і не житлового фонду ми вимагаємо від КСЖЕ доповнити договори аренди мережевими спорудами, інфраструктурними об’єктами, об’єктами які складають частину транспортної інфраструктури, яку обслуговує департамент комунального господарства.

Ми вимагаємо від КСЖЕ укласти на вище перераховані об’єкти договори з мережевими та кабельними операторами, які використовують без оплати. І ми вносимо, для того щоб отримати більш достовірну та повну базу оподаткування, додаткові умови проведення цього договору і платежу.

Далі ми пропонуємо кошти які буде отримувати КСЖЕ від роботи с кабельними операторами, по структурі, не змінювати, тобто так як є на сьогодні – 25% іде в район, але ті 75%, які залишаються в КСЖЕ, половину цих коштів направити на обслуговування, реконструкцію та доведення до нормативних вимог кабельних мереж. Також 25%, як воно і є, залишити на роботу КСЖЕ з точки зору загального будівництва та з точки зору роботи самої фірми.

З нашої точки зору, наших розрахунків, наших якихось попередніх прорахунків і поглядів, на протязі п’яти років ми зможемо отримувати, взагалі то, відкрито прозоро, розуміючи і базу, і об’єм фінансування порядку 180-160 мільйонів гривень щорічно додатково.

Дякую за увагу, прошу підтримати!

ПОЛНАЯ СТЕНОГРАММА ВЫСТУПЛЕНИЯ ПИКОВСКОГО И.А.


Питання до Піковського та його відповіді

Питання Карпенко Анатолія Яковича (Удар):

Сьогодні, на жаль, на нашу комісію поступив лист від українського союзу підприємців, яким звертається увага і нашої комісії і депутатів Київради на те що цей проект рішення порушує цілий ряд положень в тому числі і рекомендації антимонопольного комітету України і так далі. Вони просять виставити це рішення на громадське обговорення, запросити ведучих провайдерів і щоб цей проект рішення відповідав законодавству України. Тому мені звичайно дуже важко розібратись за цей короткий час, але я мав розмову із Ігорем Олександровичем, він люб’язно погодився дати відповідь за цим листом, дати відповідь на питання які поставлені в цьому листі.

Відповідь Піковського:

За цей короткий час я не міг зібрати всю переписку, бо за останні років 12 спілкування КМДА, Київради та провайдерів, але квінтесенція в тому, що два найбільші оператори взагалі не платять, це «Воля» і «Укртелеком». Вони зайняли таку позицію, нам не подобається тому ми платити не будемо.

Проект рішення який я пропоную вашій увазі, сьогодні виходить з доручення прокуратури – перевірити стан мереж, наявність мереж. Прокуратура звертає нашу увагу що робота КСЖЕ не йде на користь поповнення бюджету, тому що хтось платить, хтось не платить, всі в різних умовах. Це перша частина відповіді.

Друга частина відповіді вона абсолютно зрозуміла і очевидна – на сьогоднішній день провайдери платять 62 копійки з користувача причому кількість користувачів декларує сам провайдер. Що ще можна казати? Значить з моєї точки зору це не чесна гра провайдерів, це підміна понять, це підміна правди на вимисел, тому що в нас два круглих стола і одне спільне засідання. На всіх спільних засіданнях провайдери казали що ми порушуємо їх бізнес права, людські права, гідність, все що завгодно і на пропозицію сходити до суду, вони чомусь йшли до кого завгодно крім суду.

Що стосується дії антимонопольного комітету, тут питання є. Воно полягає в тому, що антимонопольний комітет вважає що КСЖЕ займає монопольне становище. Адміністрація не вважає що КСЖЕ займає монопольне становище, тому що раніше були ЖЕКи, зараз управляючі компанії. Антимонопольна справа є, але парадокс цієї справи полягає в тому, що вона є з 2008 року, тобто рішення не прийнято і є такі собі качелі – будемо не будемо. Буде рішення антимонопольного комітету і суду, будемо виправляти наше рішення. На сьогодні якихось формальних обмежень немає, є тільки волання операторів яким дуже не хочеться платити.

Питання від Даниленко (Удар):

Коллега у меня к Вам особое, личное замечание. В рабочей группе участвовали не только члены транспортной комиссии, но и глава комиссии семьи молодёжи и спорта. Это первое. Второе, я бы просил всех коллег поддержать это решение поскольку КСЖЕ занимается многими вопросами, которыми не занимается никто. Например, поддержание помещений, которые брошены всеми кто только мог, в надлежащем состоянии. Это больше их профиль содержать коммуникации в должном виде, поэтому я прошу поддержать проект решения и прекратить все его обсуждения.

Відповідь Піковського:

Я осягнув ступінь своєї вини, дійсного голова комісії молоді та спорту, приймав участь в роботі робочої групи.

Питання від Пабат Олександра Вікторовича:

Дякую за змістовну доповідь і пропозиція непогана, але хотів би уточнити щоб всі ми зрозуміли – чи прийняття цього рішення не вплине на кінцеву вартість послуг, які надаються споживачам і чи зможемо ми контролювати вартість встановлену іншими провайдерами.

Відповідь Піковського:

Не вплине.

Питання від Симоненко Олександра (ВО Свобода):

Тут я дивлюся, що згідно правового висновку, постійна комісія забезпечує підготовку експертного висновку що до регуляторного впливу внесеного проекту і як свідчить правовий висновок, що скажімо так, розгляд державною регуляторною службою не відбувався. Тобто ви його відхили на комісії?

Відповідь Піковського:

Так.

Питання від Терентьєва М.О. (Удар):

Я хочу подякувати Вам, за те що Ви підготували та змістовно доповіли нам з приводом цифр, але це не суть питання. Дуже важливо для киян почути зараз, коли ж нарешті буде наведено лад з тими комунікаціями які Ви сьогодні демонстрували на екрані? Коли кияни побачать нормально впорядковану діяльність операторів? Коли можна сподіватись на те, що всі оператори будуть і платити, і конкретно будуть виконувати те що потрібно саме для естетичного вигляду в наших під’їздах?

Відповідь Піковського:

Шановний пан Михайло, прогноз це взагалі не вдячна справа. Я не знаю коли, я сподіваюсь що дуже швидко. Все про щоб люди не говорили, в кінцевому варіанті вони говорять про гроші. Коли будуть гроші на те щоб все робити, тоді й буде все зроблено.

Питання від Меліхової Т.І. (Батьківщина):

Шановний доповідачу, у мене є таке питання, в рішенні сесії від 2011 року, вносяться зміни сьогодні, які Ви пропонуєте, де прописано, що наше комунальне підприємство укладає договір с суб’єктами господарювання згідно з умовами договору на поточний рахунок розділюються ці відсотки, а скажіть, чи є єдиним підходом на сьогоднішній день і чи пропонуються на подальше розцінки оренди в тій часті будівлі де прокладається комунікація з точки зору захисту бізнесу?

Відповідь Піковського:

Шановна Тетяна Іванівна, на сьогоднішній день, єдиної тарифної політики немає. Хтось платить кошти, хтось платить домоуправу, хтось постачає лампочки для під’їзду, хтось привозить віники в домоуправління і це ті факти про які ми на робочій групі відверто говорили з операторами. Це перший документ з чотирьох. Наступний документ порядок доступу. Наступний документ який треба буде затверджувати на сесії – методика розрахунку. І четвертий документ – тарифи. Це робота не на один день.

Питання від Гриценко О.А. (Громадянська позиція):

Я також хочу подякувати за спільну роботу над цим документом та багатьма іншими, що будуть виходити. Прошу всіх підтримати тому ще це важливо і комісія говорить про спротив що до цього рішення, тому що ми реально наступаємо на інтереси двох великих компаній, можливо що ще деяких, які не хочуть платити за використання комунального майна, а інші, маленькі оператори, платять. Треба сказати, що це зараз точно не вплине на тарифи, але на далі може вплинути на ціно обрахування саме цих операторів, тому що раніше вони не платили а захопили монопольну частину в Києві. Не маючи певних преференцій, перед такими самими приватними компаніями. Тому прошу підтримати рішення комісії.

Питання від Костюшко О.П. (Удар):

Скажіть будь ласка, великі оператори стверджують про те, що їх нібито, скажімо так, на них тиснуть щоб вони сплачували за кожну квартиру, навіть якщо в ній немає інтернету і тому вони відмовляються. Ви натомість стверджуєте що сьогодні певні оператори як хочуть так і платять, самі обліковують кількість платників. Як вирішується цей конфлікт, щоб сплачували саме за кількість квартир в які є і прокладено постачання інтернету? Як саме це буде обліковуватись, хто буде рахувати і за якою методикою, чи буде це взагалі?

Відповідь Піковського:

Шановний колега! Сьогодні це ні як не обліковується. Серед громадськості іде обговорення методики, бо порядок доступу вже готовий, оскільки він пройшов регуляторну процедуру. Моя особиста точка зору, я нікого не хочу обліковувати. Місто Київ має можливість надати всі умови для проведення бізнесу. Зайшов в під’їзд, я підкреслюю в під’їзд, плати за те що ми тобі, ми кияни, надали тобі право робити бізнес. Чи ти в цьому під’їзді пішов в одну квартиру чи в усі – це проблема твого маркетингового директора і твоєї служби роботи з абонентами. Це моя особиста точка зору.

За підсумками голосування, рішення було прийнято 87 голосами ЗА.

Похожие статьи:

Новости КиеваУ Києві горіла церква УПЦ МП

Новости Сельского хозяйстваКиев продает свою часть свинокомплекса "Калита"

Новости Политики​Вице-премьер РФ предлагает госсекретарю США провести встречу с Веркой Сердючкой

Новости УкраиныМилиция в Киеве сознательно атаковала медиков и журналистов

Новости КиеваУ Києві 1 лютого відбудеться Форум Євромайданів України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети