Початок кінця Росії в Криму?

29 июня 2014
3751 просмотр Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5176.jpg

У неділю, 29 червня, на площі Нахімова в Севастополі зібралися близько сотні жителів, протестуючи проти корупції в місті.

Про це пише Крим.Реаліі.

У мітингу взяли участь прихильники російської політичної партії «Народ проти корупції», представники козачої громади «Соболь», підприємці, представники Севастопольського інституту банківської справи (СІБС), студенти, пенсіонери, а також колишній президент Криму Юрій Мєшков.

Учасники мітингу тримали в руках прапори своїх організацій і гасла, що закликали до припинення рейдерського захоплення СІБС.

У своєму виступі на мітингу голова козачої громади «Соболь» Володимир Тюнін заявив, що за чотири місяці російської влади в Севастополі «проти корупції не було зроблено нічого».

Він також розкритикував рішення виконуючого обов'язки губернатора Севастополя Сергія Меняйла, який заборонив будівництво в місті.

«Якщо ти заборонив щось, ти повинен запропонувати альтернативу», — сказав з цього приводу Тюнін на адресу губернатора.

Лідер козачої громади також заявив, що в Севастополі зростають тарифи і ціни, загострилися проблеми з роботою, а обіцяного переформатування влади так і не відбулося.

У свою чергу, колишній президент Криму Юрій Мєшков в своєму виступі на мітингу розкритикував політиків, які були при владі в українські часи, і входять у владу в нинішньому Криму.

З цього приводу Мєшков завив, що перевертні «миттю скочили на поїзд, який відвіз їх до Москви».

Говорячи про розпочату передвиборну кампанію в Криму, екс-президент Криму сказав, що «збіговисько мерзотників знову зібралося у владу».

Цю тему продовжив представник козачої громади «Соболь» Сергій Кисельов, який заявив, що «Партія регіонів вже успішно пролізла в усі структури влади в Севастополі».

Похожие статьи:

Новости УкраиныПроросійські організації в Донецьку збирають підписи за референдум «про долю Донбасу»

Новости УкраиныНа мітингу в Севастополі без єдиного українського прапора вибрали нового мера, громадянина РФ

ПроисшествияМітинг у Донецьку. Прокремлівський натовп напав на єдиноукраїнців

Происшествия​У Донецьку протестуючі захопили будівлю ОДТРК

Новости УкраиныУ Миколаєві мітингують за відділення від України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk