Польща залишиться без світла ​

10 августа 2015
2622 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10053.jpg

Польща залишиться без світла.


Це рішення Польських електроенергетичних мереж (Польське Sieci Elektroenergetyczne), які заявили про нього в зв'язку з аномальною спекою і загрозою перевантаження системи. Буде скликана кризова група за участю прем'єр-міністра у зв'язку з ситуацією в енергетичному секторі, повідомляє TVN24.

Слід зазначити, що обмеження стосуються тільки великих клієнтів — підприємств, промислових підприємств та установ, що отримують більше 300 кВт (договірних). Обмеження в подачі електроенергії не включають вразливих споживачів, тобто, наприклад, лікарні та домашні господарства.

Ці обмеження розроблені, щоб полегшити енергосистему і захистити його від неконтрольованих винятків, так званих «блекаута».

«Оператор системи передачі енергії оголошує на території всієї країни з 10:00 до 17:00 10 серпня 2015 ступінь подачі 20, з 17:00 до 22:00 10 серпня 2015 — ступінь подачі 19 і передбачає з 22:00 8 серпня 2015 до 10:00 11 серпня 2015 мірі подачі 11 », — йдеться в повідомленні PSE.

Ступінь подачі 20 — це найбільше обмеження. При цьому обмеженню одержувач може отримати тільки мінімальну потужність для того, щоб зберегти безпеку людей і, щоб запобігти пошкодженню технологічних об'єктів. Наступні менші ступені означають, пропорційно менші межі. Ступінь 11 є найменшим обмеженням.

О 12:00 пройде робоча зустріч команди кризового управління за участю прем'єр-міністра Еви Копач, присвячена загрозі для функціонування енергосистеми.

Обмеження на постачання є результатом тривалої спеки, яка перевантажує енергетичну мережу. PSE в п'ятницю закликали до обмеження використання електроприладів. Мова йде про пральних машинах, посудомийних машинах, або кондиціонерах.

«Через що з'являються труднощі, оператор звертається до всіх суб'єктів, установ, обмежити споживання електроенергії в періоди пікового навантаження, тобто з 11:00 до 15:00», — йдеться у зверненні постачальника.

Тим не менше, проблема ширша і залежить не тільки від рекордно високої температури. Експерти вже кілька років інформують про загрозу відключення електроенергії в Польщі з, у зв'язку застарілими електростанціями і всієї структури виробництва енергії. А природа не допомагає — у зв'язку з глобальним потеплінням влітку потрібно все більше енергії.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНам потрібно 35 мільярдів доларів допомоги - Колобов

Новости ЭкономикиСуд визнав незаконним підвищення тарифів на світло

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Новости Украины​Україна імпортувала через Польщу 4 млн кубометрів газу за один день

Новости в миреПольща ускладнила видачу дозволів на роботу для українців

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети