Помер колишній Прем'єр-міністр Росії

27 июня 2015
2110 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9364.jpg

Вчора не стало Євгена Примакова. Людини, який був уособленням блакитної крові, старої гвардії КДБ. Багато його згадають як колишнього російського прем'єр-міністра або міністра закордонних справ, але він був негласним авторитетом для спецслужб — сірим кардиналом.

Не хотілося б зараз проводити жодних паралелей, але протягом останніх місяців Примаков досить критично висловлювався з приводу російської політики в Україні, зокрема, відкрито називав війну — війною, без будь-яких купюр. Чи стали ці висловлювання причиною смерті або ми маємо справу з природною смертю, вік не жартівливий для Росії — дізнаємося в майбутньому. Але, впевнений, на цю тему буде ще багато сказано і нас чекають феєричні спекуляції, без оглядки на здоров'я, що похитнулося у Примакова в останні роки.

Що ж найцікавіше — другою людиною по авторитету в середовищі спецслужб після Примакова, був… ні, не Путін. Путін пас, пасе і буде пасти задніх. Другим був Сергій Іванов, який неспішно переходить в лідери, приймаючи колосальний спадок від Євгена Максимовича. Як він ним розпорядиться? Спостерігаємо.

Похожие статьи:

Новости в миреЗ життя пішла Ширлі Темпл

Новости УкраиныМВС спростовує інформацію про вогнепальне поранення і смерть активіста

ПроисшествияУ Севастополі на тренуванні помер 16-річний футболіст

Новости ПолитикиНачальник Краснолиманского ГАИ погиб в ДТП от взрыва

Новости КиеваУ Києві від вогнепального поранення помер міліціонер

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети