Помер один з найзавидніших женихів у світі

23 сентября 2015
2936 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10377.jpg

У віці 33 років помер старший син правителя Об'єднаних Арабських Еміратів, Віце-ПРЕЗИДЕНТА І ПРЕМ'ЄР-міністра Об'єднаних Арабських Еміратів шейха Мохаммеда бен Рашида Аль Мактума. Причиною смерті шейха Рашида бен Мохаммеда бен Рашида аль-Мактума став серцевий напад.

Хоча Рашид був старшим з 24 дітей шейха Мохаммеда, спадкоємцем престолу в 2008 році оголосили його брата Хамдана, який молодший за нього на рік. Третій за старшинством брат — Мактум — отримав пост заступника правителя Дубая. Рашид залишився не при справах. Причини такого рішення дубайського правителя офіційно не повідомлялися. За деякими даними, Рашид страждав наркозалежністю. Британська газета «Дейлі мейл» повідомила, що в 2009 році родина відправила його на лікування в спеціалізовану клініку. Крім того, ходили наполегливі чутки про те, що Рашид в нападі люті прямо в палаці убив одного з співробітників адміністрації свого батька. Це викликало гнів правителя Дубая, і він переглянув черговість спадкування престолу.

Рашид був добре відомий на батьківщині та за її межами своїми спортивними досягненнями. У свій час він очолював Олімпійський комітет ОАЕ, неодноразово брав участь у кінних змаганнях, в 2006 році завоював дві золоті медалі на Азіатських іграх. Рашид закінчив британську військову академію Сандхертс, де свого часу проходили навчання англійські принци Вільям і Гаррі. Особисті статки Рашида оцінювалися в 1,9 мільярда доларів. Різні видання неодноразово називали принца арабським секс-символом і одним з найзавидніших женихів у світі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЩо робити, якщо у вас почався серцевий напад

Политические статьиВласти Запорожья готовы сдать город ополченцам

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети