Понад 150 бойовиків було знищено у Мар'їнці

8 июня 2015
1860 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9048.jpg

Мар'їнка і справді виявилася не просто не по зубах терористам, але і придушила їх браваду в зародку, відбивши бажання проводити активні наступальні дії в інших напрямках фронту. Результативність оборонної тактики ведення бойових дій на конкретному прикладі доводить остання інформація.

Як всі чудово знають, що ще ввечері 3 червня надійшла попередня інформація про 50 убитих і понад 100 поранених бойовиків. Пізніше спікер АП Андрій Лисенко уточнив цифру — близько 80 бойовиків було знищено, більше сотні поранених. Але ситуація така, що за минулі дні з поля бою продовжували вивозити в Донецьк убитих терористів, похорони (принаймні тих, кого можна було розпізнати) не припинялися ні на день, а лікарні були переповнені пораненими, у яких не вистачало крові та потрібних препаратів.

У підсумку, за зведеними даними вивезення убитих бойовиків і останків тіл з під Мар'їнки за останні 5 днів склали близько 150 осіб. На даний момент виникає складність з підрахунком свіжих могил на кладовищі Донбасу, оскільки воно охороняється бравим військом. До слова сказати, навіть на похорон терористів не пускають сторонніх. Так само, ще не всі тіла убитих виявлені, багато в чому тому, що після перших цифр втрат, подальший пошук став би тільки погіршувати і без того катастрофічну статистику.

Мар'їнка стала справжньою м'ясорубкою для наступаючих терористів, які опинилися неготовими до подібної відсічі. На даний момент вони продовжують обстріл населеного пункту, але в наступ у даному напрямку навряд чи підуть наявними силами. Стає зрозумілим, що б взяти даний населений пункт необхідні сили порівнянні зі штурмом Дебальцевого, а цього зараз терористи собі дозволити не можуть.

Похожие статьи:

Новости Украины​СБУ перехопила розмову терористів з московськими кураторами: «Малюйте, що за ДНР 100%» (ВІДЕО 18+)

Новости Украины​Спецпідрозділ « Ягуар» знищив понад 50 бойовиків (ВІДЕО)

Новости ПолитикиУ Слов'янську на сході України захоплений райвідділ міліції. МВС вислало спецназ

Новости Политики​Донецькі терористи працюють за кримським сценарієм

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети