Порнографія руйнує ваш мозок

12 мая 2015
7115 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8599.jpg

Американський соціальний психолог Філіп Зімбардо б'є тривогу через пристрасть молодих поколінь до комп'ютерних ігор, а також доступності порнографії. І приводом для цього стали результати його досліджень, в яких було задіяно 20 тисяч молодих людей.

Професор попереджає, що молодим людям загрожує «криза мужності».

Групу вчених під керівництвом Філіпа Зімбардо цікавили наслідки багатогодинного проведення часу за комп'ютерними іграми і переглядом порнографії. Виявилося, що вони можуть бути досить серйозними, оскільки зміни відбуваються на рівні роботи мозку, тобто мозок хлопчиків самостійно перепрограмується, передає Independent.

Це призводить до того, що молодь стає вже не здатна не думати про ігри в школі, як і про порнографію під час зустрічі з дівчиною. У підсумку соціальна адаптація підлітків зазнає порушення.

Також зазначалось, що в нашому суспільстві побутує нетерпиме ставлення до еротики і порнографії. Вважається, що вони підривають моральні засади і руйнівним чином діють на психіку глядачів, особливо підлітків. Проте вчені не знаходили доказів їх шкідливого впливу на сексуальне життя.

Традиційні аргументи звучать приблизно так: звикнувши до ідеального зображення фізичної любові, показаної в еротичних і порнографічних фільмах, молоді люди бувають розчарованими не ідеальними можливостями свого (і партнера) тіла і настільки ж не ідеальним видом цього тіла. Є й більш витончені аргументи: наприклад, що порнографія поступово робить людину схильним до перекручень.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

Здоровье и медицинаКава допомагає спалювати жир

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицинаВузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk