Повідомлення прес-служби СФК «СпортЛенд»

22 марта 2015
7095 просмотров Голосов: 0 Автор:Екатерина Сергеева
article7899.jpg

Прес-служба мережі фітнес-клубів «Спортленд» в черговий раз змушена спростовувати неправдиву інформацію, що її публікують українські та зарубіжні ЗМІ.

Останніми тижнями ряд ЗМІ опублікувало інформацію про нібито згортання діяльності «Спортленд» в Україні.

Заявляємо, що це неправда. «Спортленд» продовжує надавати послуги фітнес-індустрії українцям.

Також невірною є інформація про нібито «втечу» до Російської Федерації генерального директора «Спортленд» Олега Ткача через нібито відкриті проти нього кримінальні справи, а також призов до лав ЗСУ.

Дійсно, Олег Ткач виїхав за межі України, однак причина його від’їзду до Росії полягає виключно у сімейний площині і пов'язана із хворобою троюрідної сестри, з якою Олег Миколайович був дуже близький у роки дитинства. Родина для Олега Ткача — це найголовніше, тому він не міг проігнорувати прикру хворобу близької родички.

На жаль, зараз важко прогнозувати, скільки часу О.Ткач буде відсутній в Україні.

Відсутність генерального директора не означає, що величезний господарський комплекс «Спортленд» залишився без керівництва.

У даний час обов'язки керівника виконує Волков Олексій Вадимович. Ця людина не перший рік працює помічником О.Ткача, знає усі нюанси бізнесу, а найголовніше — користується величезною підтримкою як трудового колективу, так і засновників. Ми переконані, що Олексій Вадимович зможе гідно замінити Олега Миколайовича на керівний посаді. Найголовнішою метою є задоволення потреб наших клієнтів.

Вже зараз розробляється комплекс заходів, направлених на вирішення тимчасових фінансових проблем «Спортленд», подальшої долі активів, майна. Окремим пунктом цих заходів буде вирішення проблеми недобудованих клубів та людей, що придбали туди абонементи.

Вже за півроку кияни не пізнають «Спортленд».

Однак така робота буде затруднена, якщо продовжуватиметься компанія з дискредитації «Спортленду», якщо продовжуватимуться невмотивовані акції протесту нібито незадоволених клієнтів. Це все ставить під загрозу нормальну діяльність клубів.

Це ж стосується і облудних справ про нібито шахрайство, що їх правоохоронні органи змушені були відкрити під тиском нібито клієнтів. На жаль, загальний правовий нігілізм на Україні, неповага до влади, до людей, що ця владу представляють, призводять до таких ганебних явищ, як «замовні справи». І ми в повній мірі відчуваємо це на собі.

На нашу думку, не є нормальним, коли якісь люди збираються і протестують, при цьому називають себе нашими клієнтами. І ніхто — не адміністрація клубу, ні правоохоронці не можуть перевірити чи відповідає це дійсності.

Подібну практику слід припиняти, і роль правоохоронців має знову бути піднята на належний щабель, як це було до подій на Майдані Незалежності. Ми віримо в торжество закону та мудрість наших очільників.

Ми забезпечуємо роботою сотні громадян України та надаємо послуги тисячам українців. Ми сплачуємо податки до українського бюджету. Невже це все слід знищити тільки тому, що декільком людям здалося, що їх обдурюють?

Мережа «Спортленд» і надалі працюватиме виключно у законному полі, согласно до підписаних документів, договоров, тощо.

Ми – українська компанія. І будемо працювати на Україні і надалі.

Похожие статьи:

ОбществоФальшивая панацея «Фишман групп» для обманутых клиентов сети Спортлэнд

ОбществоОфициальное заявление от СФК «СпортЛэнд»

ОбществоОфициальное заявление генерального директора СФК «СпортЛэнд» Олега Ткача в ответ на «митинг» под прокуратурой г. Киева

ОбществоКак нарубить бабла: рецепты от Спортленд.

ОбществоРоссийская сеть Спортлэнд сворачивает бизнес в Украине или Бегство с Сильвер Бриза

Комментарии (6)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети