Право на проведення ЧС-2018 можуть віддати Англії

4 июня 2015
2376 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8966.jpg

Нарешті Зепп Блаттер вчинив, як годиться пристойній людині. До вчорашнього дня він зберігав стійкість під шквалом критики, здатної зламати будь-кого, йому навіть вдалося залишитися незаплямованим за звинуваченнями скандального корупційного розслідування, що обрушилося на його організацію. Нарешті, він впав, точніше, був повалений — його вразили його ж зброєю.

Немає сумнівів, що заява Блаттера про відставку — хороша новина, як для репутації вищого міжнародного футбольного органу, так і для самої гри. Однак при масі зловживань, що мали місце за 17-річний період правління Блаттера, які вже викликали взаємні звинувачення і ще викличуть, не кажучи вже про останній скандал з кримінальними розслідуваннями, який і став причиною кризи, самим гострим питанням залишається, яким чином тепер здійснювати управління організацією.

Голова Футбольної Асоціації Англії Грег Дюк вважає, що, по-перше, ФІФА потребує реорганізації та реструктуризації з тим, що протекціонізм, що має місце під час розподілу величезних бюджетних коштів, не ставав підставою неприступності влади у ФІФА. Прозорість — хто за що платить, хто за що отримує гроші, в обмін на які послуги — повинна стати основним принципом функціонування організації.

По — друге, не знято питання про Кубки Світу 2018 і 2022 років, проведення яких було присуджено Росії та Катару відповідно.

Процес присудження супроводжувався протестами і звинуваченнями у спекуляції і хабарництві. Якщо відставку Блаттера сприймати, як можливість почати все «з чистого аркуша», — майбутні господарі двох турнірів повинні бути готові до повторного розгляду аж до скасування раніше прийнятих рішень.

І якщо, скажімо, буде встановлено, що процес присвоєння Росії права проведення Чемпіонату Світу супроводжувався порушеннями і це право у Москви відберуть, залишиться тільки дві країни, здатних за короткий час підготуватися до проведення спортивних заходів такого масштабу. Одна з них — Сполучені Штати. Однак вони вже брали світовий кубок не так давно — в 1994 році, і є кращим варіантом для проведення турніру 2022 року. Другий претендент — Англія.

Похожие статьи:

Новости СпортаКримські «Севастополь» і «Таврія» мають дограти сезон на Україні - Суркіс

ОбществоЙозеф Блаттер повернеться до свого крісла?

Новости СпортаВисокопосадовці ФІФА арештовані за звинуваченням у корупції

ОбществоПрезидент Росії назвав арешти чиновників Міжнародної федерації футболу (ФІФА) за звинуваченням у корупції «дивними»

СкандалЧиновник Міжнародної футбольної асоціації ФІФА Чак Блейзер визнав факт отримання хабарів при виборі країни-організатора Чемпіонату світу 2010

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети