Представники індіанських племен північного штату Мен (США) заявили про намір відокремити свої землі від офіційної території регіону

2 июня 2015
2093 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8939.jpg

Представники індіанських племен північного штату Мен (США) сьогодні заявили губернатору Підлозі Лепажу про намір відокремити свої землі від офіційної території регіону.

Лідери індіанських громад Мена відкликали своїх представників з законодавчих зборів штату. Вони пояснили свою позицію погіршенням соціальної та екологічної обстановки в районі Пенобскот, де проживає більша частина їх племен.

У 2011 році губернатор Мена Підлогу Лепаж підписав розпорядження про визнання «особливих відносин» між суверенним штатом і незалежними племенами індіанців, які проживають на йогo території. У його рамках представники індіанських громад нарівні з іншими народами Мена брали участь у місцевих виборах, а їх лідери входили в адміністрацію штату і мали повноваження регулювати земельні та економічні питання.

У квітні цього року Лепаж скасував цей порядок, згідно з нововведеннями, індіанці зберігають свій суверенітет, однак питання регулювання племінних земель, форми управління в громадах і контроль над їх природними ресурсами переходять у юрисдикцію керівництва штату.

Лідер одного з племен Кірк Френсіс заявив, що його громада і інші індіанці не зазнають такого контролю над ресурсами територій, де вони проживають, так як це обмежує основні види їх промислів, наприклад, рибальство та виведення тварин. Він також зазначив, що подібні обмеження для індіанських племен останній раз діяли в 1842 році.

Індіанці Мена заявили керівництву штату, що землі, на яких вони проживають, відтепер вважають незалежними територіями, і вони будуть намагатися оформити це юридично, щоб не допустити поширення прецеденту з іншими штатами Америки і закликати до рівноправності з корінним населенням.

Більш того, племена заявили, що влада штату більше не повинна втручатися в їхню культурну ідеологію і процес самоврядування.

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети