Преса дізналась правду про Путіна!

15 марта 2015
2346 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7785.jpg

Австрійські ЗМІ: Лікар з Відня лікує Путіна від болю в спині

За даними «Kurier am Sonntag», австрійський лікар спеціально приїхав до Москви, щоб надати допомогу Путіну. Видання стверджує, що президент з 5 березня не з'являвся на публіці, відчуває «проблеми зі спиною».

Президент Росії Володимир Путін, з 5 березня не з'являвся на публіці, «страждає від болю в спині». Для надання йому медичної допомоги в Москву прибув австрійський ортопед. З таким твердженням виступили журналісти газети «Kurier am Sonntag», розмістивши в неділю, 15 березня, відповідний матеріал на видання.

За інформацією газети, лікар з Відня приїхав до Москви, щоб допомогти главі російської держави позбутися «від проблем зі спиною». Про те, з яких джерел отримані відповідні дані, видання не уточнює. Також воно не призводить прізвища лікаря, який надає допомогу російському президентові.

Володимир Путін не з'являється на публіці з 5 березня, коли у нього відбулася зустріч з прем'єром Італії Маттео Ренці. У зв'язку з цим ЗМІ поширили інформацію про можливу хворобу російського лідера. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков, у свою чергу, назвав інформаційний ажіотаж навколо зникнення російського президента «весняним загостренням»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети