Привид бродить по Вкраїні - привид клубів Спортленд…

28 июня 2015
2383 просмотра Голосов: 0 Автор:Кирилл Соломин
article9400.jpg

Є така країна Росія, і в цій «великій» (виключно з географічної точки зору) країні дуже люблять і поважають Україну та її багатостраждальний народ. Ми кожен день відчуваємо руку допомоги «братської» країни і бачимо її щиру заклопотаність нашими проблемами. І ця допомога поширюється на всі сфери нашого життя.

Вони ставлять нам своїх прокремлівських політиків, які доводять країну до такого економічного і соціального «екстазу», що потім їм доводиться ховатися в Ростові та підмосковній Барвисі від любові вдячного народу. Вони допомагають нам будувати нашу державність і зміцнювати суверенітет шляхом приєднання до РФ частини нашої території та експорту війни. Ми «вдячні» Росії за гуманітарну підтримку нашого випаленого Донбасу і за мирне небо над зруйнованими будинками луганських дітей. І куди не глянь — скрізь Росія…

«Спасибі» їй за те, що тримає руку на пульсі нашої країни і не дає нам «оступиться» і піти неправильною дорогою, — по шляху «загниваючого» Заходу з його високим рівнем життя, свободою слова і віросповідання, його ліберальністю і плюралізмом у всіх сферах життя і повагою до прав простої людини.

Окреме «дякую» хочеться також сказати за «форпост» російської фітнес індустрії в нашій країні — мережі фітнес клубів Спортленд. Навіть здоров'я і фізичний стан українців не обійшла своєю увагою чуйна «братська» опіка.

Всі пам'ятають, чим закінчилася історія з клубом мережі Спортленд в ТОЦ «Сільвер Бриз». Дворічна передпродаж абонементів у неіснуючий клуб з басейном закінчилася тим, що ошукані клієнти (а таких більше 5 тисяч) пікетували Спортленд у Сільвер Бризе намагаючись потрапити в клуб і подивитися результати багаторічних будівельних робіт. У підсумку прорвавшись в клуб і побачивши, що будівельні роботи не ведуться і дізнавшись від власників торгового центру, що Спортленд вже півроку не платить оренду і знаходиться в передбанкрутному стані, — люди вийшли під стіни міської прокуратури де підписали колективне звернення в правоохоронну інстанцію. Після цього на Спортленд посипалися сотні позовних заяв від клієнтів Сільвер Бризу про повернення грошей за абонементи і відкрито кілька об'єднаних кримінальних проваджень за фактом шахрайства.

Якби не активність клієнтів клубу і отриманий у зв'язку з цим резонанс, Спортленд і далі б набивав свої кишені грошима, продаючи абонементи в неіснуючий клуб. Тепер же на місці СпортЛенд в ТОЦ «Сільвер Бриз» новий клуб «Energym» який належить власникам торгового центру, де-факто взяли на себе зобов'язання збанкрутілого СпортЛенд.

Яка ж офіційна позиція СпортЛенд щодо ганебної втечі з Сільвер Бризу? За словами генерального директора мережі Спортленд Олега Ткача (який, до речі, втік до Росії), у мережі немає грошей на будівництво клубу в Сільвер Бризі у зв'язку зі складною економічною ситуацією і відсутністю грошей у російських інвесторів СпортЛенд. Але виникає питання, — куди йдуть гроші за продані абонементи? А гроші виводяться з країни на російські та Кіпрські рахунки і частково крадуться місцевим керівництвом.

З усіх дій СпортЛенд видно, що закриття клубу у Сільвер Бризе нічому не навчило російське керівництво компанії. Якщо ви зайдете на сайт мережі (www.sportland-club.ru) то побачите, що на самому сайті і далі красується реклама нового фітнес клубу на Дніпровській набережній у Сільвер Бризе, незважаючи на те, що клуб вже не належить СпортЛенд. Ми бачимо, що Спортленд всіляко намагається приховати розвал мережі і закриття своїх «грандіозних» проектів, і до речі у них це непогано виходить.

Але якщо клієнти Сільвер Бризу тепер вже мають хоч якісь шанси на повернення грошей за абонементи, то історія з двома іншими клубами мережі на Лук'янівській в ЖК «Срібна Вежа» та Осокорках ЖК «RiverStone» взагалі покрита мороком.

Здача цих двох клубів була призначена ще на перший квартал 2015 року та також, як і у Сільвер Бризе переносилася безліч разів.

Обидва клуби, як і Сільвер Бриз рекламуються з басейнами і в обох випадках будівництво басейну не передбачено будівельної документацією.

У кожен з клубів продано понад шість тисяч абонементів основна маса яких включає відвідування непередбачених будівельної декларацією басейнів. І, що найголовніше, як і у випадку з Сільвер Бризом будівельні роботи в клубах на Осокорках і Лук'янівській не ведуться. Більш того в клубі на Оскорках Спортленд вже зупинив передпродаж абонементів і готується відмовитися від клубу в ЖК «RiverStone».

Але вся сіль у тому, що мережа Спортленд навмисне не добудовує клуби, пускаючи передпродажні гроші на те, щоб хоч якось залишитися на плаву і перекрити поточні витрати. Оскільки всі клуби мережі Спортленд офіційно збиткові (згідно податкової звітності) то після того як зупиниться передпродаж абонементів у недобудовані клуби мережу просто збанкрутує. І якщо судити по тому, що вже навіть діючі клуби мережі не в змозі платити орендну плату маючи заборгованість від трьох до шести місяців і йде масове звільнення персоналу то банкрутство мережі питання декількох місяців.

Таким чином два недобудованих клубу Спортленд скоро теж змінять власників або ж просто закриються, а клієнти, які повірили красивій рекламі залишаться нісчем.

Вкотре хочеться сказати спасибі «братньому» народу за експорт передових технологій шахрайства і широку російську душу, яка навіть крадучи робить це настільки відкрито і щиро, що в це просто неможливо повірити.

Похожие статьи:

БеспределКак сеть Спортлэнд обманывает своих клиентов

БеспределМошенники с большой дороги

ОбществоОфициальное заявление генерального директора СФК «СпортЛэнд» Олега Ткача в ответ на «митинг» под прокуратурой г. Киева

РелизыКЛИЕНТЫ СПОРТЛЕНДА СОБИРАЮТСЯ НА ПРОТЕСТ

Новости ОбществаФітнес центр СПОРТЛЕНД дурить українських клієнтів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети