Прогноз на те, чи відновляться бойові дії на Донбасі

11 мая 2015
2809 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8591.jpg

Про ситуацію на фронті. Прогноз на найближчий час.

Середина і кінець травня можуть принести з собою серію значних загострень на фронті з рашистами ДНР-ЛНР. Провокації і обстріли можуть бути дуже серйозними. Це буде цілеспрямована спроба зірвати всі Мінські угоди і домовленості про перемир'я. Можливо наступ з їхнього боку і прорив у глибину на територію України на 5-10 км. Напрями наступу — всі ТЕЦ і великі підприємства.

Що цьому сприяє з астрологічної точки зору?

Напружених аспектів у травні дуже багато, тому всьому цивілізованому світу треба докласти максимум зусиль, щоб протидіяти найгіршому ходу подій на Донбасі.

Я не буду втомлювати вас детальним описом і картинками, наведу лише короткий перелік серії напружених аспектів травня 2015

1) З'єднання Марса з зірками зоряного скупчення Плеяди в період 11-12-13 травня. Може дати напад фанатизму і агресивного божевілля. Торжество сліпої сили. Посилення страждань звичайних, ні в чому не винних людей.

2) Точна опозиція Марса і Сатурна 15 травня. Агресія і злість, аспект грубої сили і демонстрації переваги сили над розумом. Цей аспект в силі з 5 по 25 травня.

3) 18 травня Тільце з'єднається з Марсом. Для України-Тельця це поганий знак, що збільшує вірогідність відновлення активних бойових дій в найближчі 30 днів.

4) Аспект Марс 90 Нептун, точний аспект 25-26 травня. Підлі провокації, обмани, зради і звинувачення. Аспект агресивних фанатиків. Аспект в силі з 14 травня по 6 червня.

5) З'єднання Марса із зіркою Альдебаран 26 травня. Божевільна лють і натиск.

6) З'єднання прогресивного Місяця і прогресивного Урану в 12 будинку карти України 26 травня. Раптова активність таємних ворогів. Несприятливі зміни для країни через дії таємних ворогів. Аспект в силі плюс-мінус 30 днів.

7) З'єднання Марса і Меркурія в Близнюках 27 травня (аспект в силі з 19 травня по 3 червня). Руки і розум + зброя і сила. Бажання взяти в руки зброю. Силове рішення проблем. Аспект має відношення до України, тому його кульмінація пройде по території України.

8) Повернення на 3 місяці ретро Сатурна в Скорпіон, на знак ворогів України, з 15 червня по 18 вересня. Це може дати нову хвилю активності ворогів України. На щастя останню. Треба зробити все, щоб цей аспект не спровокував річну військову організацію.

Похожие статьи:

ОбществоСланцеві землетруси в США можуть стати сильнішими

Политические статьиЧто говорят эксперты о судьбе гривны

Новости УкраиныСвітовий банк погіршив прогноз спаду економіки України

Новости Сельского хозяйстваУкраїна знову збере великий урожай зерна, – прогноз

Новости Сельского хозяйстваМировые цены на нефть выросли на нестабильности в Южном Судане

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети