Путін потрохи поступається у цій війні

11 мая 2015
2649 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8593.jpg

Із сьогоднішніх роздумів про логіку того, хто «всіх переграв».

Сумнівна у нього логіка. На мій погляд, успіх олімпіади запаморочив йому голову, а провал Януковича цю саму голову втягнув у паніку. Зробивши поспішні рухи по віджиманню Криму та організації «російської весни», він не відразу зрозумів, що пропустив спокійну повільну стабільність Росії.

Адже завдяки нафтогазодоларам були ситі і спокійні всі — і верхівка, яка розпродала надра, і опричники, її обслуговують, і вже пристосувалися до цих умов, яким теж погано-бідно перепадало з панського столу. Всі були при справах і всім було все-одно. І тут на тобі — виявляється, Крим вимагає витрат — до нього потрібен сухопутний прохід. Це раз. Два — ще один сюрприз — реакція Заходу, не визнали Крим — удар санкціями.

Бліцкригу по створенню сухопутного коридору не вийшло — Україна зробила несподівано потужний опір. Що робити? Повернути Крим — втратити обличчя перед ватним електоратом. Оголосити масштабну війну Києву — рівносильно миттєвому самогубству, так як до великої війни із Заходом Росія не готова — очевидно безнадійне військово-технологічне відставання і провалля в економіці, на 80% залежить від того ж Заходу.

Війна, яка затягується збільшує не тільки кількість жертв, вона вимагає все нових фінансових ресурсів, приплив яких з розкручуванням механізму санкцій стає все менше. Час стає ворогом.

А час, як відомо, параметр, що не контрольований. Залишається тільки безпорадно помахувати ядерної кийком, на що ті ж США реагують надзвичайно холоднокровно, дивлячись на Росію, як на несамовитого дурника, який сам себе вб'є зайвими рухами.

Ланцюг наступних подій починає жити своїм життям — втрата міжнародних зв'язків — обвал економіки — злив Луганську — втрата авторитету всередині країни як серед еліти, так і у населення і, як результат — втрата влади досить передбачуваними шляхами. Весь процес ускладнюється повною зачисткою віртуального простору, в якому маневрує Кремль, від будь-якого прояву інтелекту, що видно неозброєним поглядом у всіх напрямках.

Крим, по суті, якщо проводити аналогію з шахами, з'явився таким відносно далеким від фіналу партії ходом, який неминуче призводить до мату. З тим застереженням, звичайно, що Україна вистоїть. Дай Бог сили нашому героїчному Народу. Слава Україні!

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети