Радянські «джипи» доживають останні роки

29 марта 2015
3158 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7991.jpg

Російський позашляховик, УАЗ-469 зразка 70-х років, припинять виробляти в майбутньому році.

Це один з останніх довгожителів радянського автопрому, протрималися на конвеєрі до нашого часу: «Волги», «Москвичі», вазівська «класика» і «Самари». Поряд з УАЗами свій вік ще доживає стара «Нива» (Lada 4 × 4), але дні обох радянських джипів полічені.

«Сьогодні ця модель є вже застарілою, так що ми зробимо все, щоб «провести» цей продукт гідно, — говорить гендиректор УАЗа Вадим Швецов. — Пул споживачів «Хантера» — любителі полювання, риболовлі. Його люблять за унікальну прохідність, ремонтопридатність. Але невелика група фанатів цього позашляховика не врятує велике підприємство. Ми плануємо зробити упор на міського жителя, випускати позашляховики, які були б зручні і в місті ».

Поки не ясно, чи здатний УАЗ розробити модель, справді зручну для міста. Випускається зараз «Патріот», він з цими функціями справляється погано. Але до осені його обіцяють модернізувати. До речі, готується оновлення і для «буханця» — її, на відміну від «Хантера», поки не планують знімати з виробництва. Втім, слабо віриться, що застарілі платформи «Патріота» і «буханця» ще зберегли якись потенціал.

Похожие статьи:

Общество​Українських водіїв зобов'яжуть возити з собою алкотестер

ЭкономикаА так дійсно дешевше!

ЭкономикаКакой автомобиль лучше купить:новый или б/у?

Бизнес-технологии5 причин не купляти б/у автомобіль

Теги: #авто
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети