Рейчел Моран було 15 років, коли вона вперше опинилася на панелі.

9 апреля 2015
2503 просмотра Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8209.jpg

Рейчел Моран було 15 років, коли вона вперше опинилася на панелі. Через сім років ірландцям вдалося назавжди покінчити з ремеслом повії. Громадянка відносно благополучної країни випустила книгу, на сторінках якої ідеться про зловісну руйнівну силупроституції.

Ці міфи живуть за принципом «обдурити мене не важко — я сам обманюватися радий». Талановито написані або екранізовані сюжети, на кшталт «Красуні» (Pretty Woman) з Джулією Робертс, здатні не стільки замутити мізки, скільки дати поштовх порожній мрії про нездійсненне щастя.

На іншому полюсі існує література (рідше документальні стрічки), що розповідає про важку долю жриць кохання. Причому, не якихось там замазур, яких силоміць примусили до заняття платним сексом або дівчат, що кинулися у вир розпусти від безвиході. Ні, цілком респектабельні дами у багатьох відношеннях країн все частіше відверто і невтішно висловлюються про проституцію і нинішніх «дамах з камеліями».

Ці трудівниці на ниві сексу, як правило, працювали в цивілізованих країнах, де повії захищені законом і навіть є самі справжні профспілки робітниць найстарішої професії.

Книга Рейчел Моран (Rachel Moran) вийшла в перекладах на багато європейських мов і під різними назвами (наприклад, оригінальне англійська назва Paid For («Оплачено»), німецькою — Was vom Menschen übrig bleibt («Те, що залишається від людини»). Позаду у 38-річної ірландки Дублін, Рим, Штутгарт та інші міста європейського континенту, вона відпрацювала у всіх сферах проституції: на вулицях, у масажних салонах, при ескорт- агентствах і т. д. Була стриптизеркою і знімалася в порнографічних стрічках.

«Я хотіла сказати людям правду про все, що бачила, — зізнається Моран. — Я хотіла розповісти про деградацію людини і його страждання, як неминучою стороною сексуальної експлуатації, і, найголовніше, я хотіла сказати про те, як ми можемо покласти цьому край ». Метою відвертих зізнань колишньої повії було бажання розвінчати романтичний флер, все ще незрозуміло що огортає цю найдавнішу з професій.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети