Російські спортсмени тікають з Росії

24 мая 2015
2194 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8801.jpg

Бронзовий призер літньої Олімпіади та багаторазовий чемпіон Європи Аркадій Вятчанін більше не буде виступати за російську збірну, так як він тепер — повноцінний громадянин Сербії.

Далі — справа за малим: змінити спортивне громадянство і виступати за сербську збірну. Оформлення відповідних документів вже почалося.

Причина переїзду — конфлікт з тренерами збірної в 2013 році, коли він не представив їм тренувальний план і протягом декількох місяців не виходив на зв'язок.

Думаю, що сьогодні для Аркадія мало що зміниться… Він також навряд чи буде спілкуватися з новими тренерами, готуючись до змагань самостійно. А коли буде плисти по дистанції на спині і подивиться на сербський прапор, той в перевернутому вигляді буде виглядати прямо як російський.

Особисті взаємини тренерів і їхніх підопічних завжди відігравали важливу роль в спорті. Скажу більше — мало не головну. Це як складний механізм: якщо в ньому всі деталі добре змащені і притерті один до одного, то все працює так, як треба.

Але так буває не завжди… І манія величі талановитих людей часто призводить до сумних наслідків.

Так, наприклад, провальними результатами на змаганнях ознаменувалися конфлікти всередині збірної Росії з біатлону. Там спортсмени виявилися в сварках з головним тренером Касперович.

У кожного свій погляд на те, де закінчується дисципліна і починається диктатура. Але найчастіше причиною конфліктів був і залишається складний характер спортсменів, які надягають собі на маківку віртуальну корону, коли на їх шиї виявляються медалі міжнародних змагань.

Але російські спортсмени змінюють громадянство не тільки через конфлікти з тренерським штабом. Відсутність особистого зростання — ще один спосіб опинитися за бортом національної збірної.

За прикладом далеко ходити не треба: спортивна гімнастика, а конкретно — поповнення в рядах збірної Азербайджану з цього виду спорту відразу чотирма російськими дівчатами. У РФ одна протягом 6 років показувала одну і ту ж програму, інша стала набирати у вазі… А апетити залишилися колишніми — от і поїхали в іншу країну. «Я можу їх зрозуміти», — резюмувала старший тренер збірної Росії зі спортивної гімнастики Валентина Родіоненко.

У будь-якому випадку, побажаємо удачі спортсменам, що виїхали в інші країни. Можливо, саме там вони покажуть те, що в Росії не змогли.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети