Російська мережа Спортленд згортає бізнес в Україні або Втеча з Сільвер Бризу

18 февраля 2015
4971 просмотр Голосов: 0 Автор:Кирилл Соломин
article7432.jpg

Сумно відома мережа спортивних клубів Спортленд, на жаль, продовжує свої афери. У пресі неодноразово публікувалися аналітичні матеріали про, скажімо так, «тіньову» стороні «діяльності» Спортленд в Україні.

Але як би ти не намагався розкрити сутність Левіафана і показати всі його лики, найкраще це зробити на конкретному прикладі.

Останні півроку інформаційний простір у сфері фітнес індустрії Києва лихоманить історія з затримкою відкриття одного з клубів мережі Спортленд в ТОЦ «Сільвер Бриз».

І ось нарешті правда розкрилася!

Після пікетування будівлі ТОЦ «Сільвер Бриз, зустрічей клієнтів і народних депутатів з власниками мережі з вимогою повернути гроші, сплачені за абонементи, мітингів під прокуратурою, звернень до правоохоронних органів і сотень судових рішень про повернення грошей ошуканим клієнтами СпортЛенд, з'ясувалося,

що мережа Спортленд банкрут і не може відповідати за своїми зобов'язаннями.

Власники ТОЦ «Сільвер Бриз» розірвали договір оренди з СпортЛенд, який за словами представника іноземного інвестора «Фішман груп» Едді Прилепські має піврічну заборгованість по орендній платі. Також представник власника торгового центру заявив, що Спортленд не зміг виконати взяті на себе зобов'язання з будівництва клубу в ТОЦ «Сільвер Бриз» у зв'язку з відсутністю обігових коштів і неможливістю залучення додаткових інвестицій.

Таким чином, станом на сьогодні, новим власником клубу є єврейська компанія «Фішман груп» і де-факто Спортленд не має відношення до спортивного клубу на Дніпровській набережній в ТОЦ «Сільвер Бриз». Але чи так це і що насправді означає зміна власника і вивіски на будівлі торгового центру?

Отже, колишній клуб СпортЛенд у Сільвер Бриз змінив назву на EnerGym. Тепер на третьому поверсі торгового центру функціонує відділ продажів не СпортЛенд, а EnerGymа, співробітники якого продовжують продавати абонементи в не відкритий клуб і всіляко намагаються дистанціюватися від скандального СпортЛенд, який за минулі півроку заробив для торгового центру і анонсованого спортивного клубу негативну славу.

Окрім продажу нових абонементів, співробітники клубу EnerGym також пропонують всім клієнтам, які купили абонементи у касах в СпортЛенд, заповнити анкету, яка, за їхніми словами, буде підставою для оформлення пластикових карт в майбутній клуб. При цьому на питання про необхідність переукладання договорів про надання фітнес послуг з новим власником вони ухильно пояснюють, що такої необхідності немає і договори переукладатимуться не будуть.

Що це означає? Що права клієнтів, які купили абонементи у мережі Спортленд шляхом укладення договору з ТОВ «Ідеал фітнес» жодним чином не захищені, а самого механізму правонаслідку прав та обов'язків від СпортЛенд до «Фішман груп» не існує.

Які ж цілі переслідує «Фішман груп» під сей цієї історії зі СпортЛенд?

Вони дуже прості.

Перше, — вгамувати клієнтів СпортЛенд які роблять негативний резонанс для власників Сільвер Бризу залучаючи непотрібну увагу до їх діяльності в Україні.

Друге, — Змінивши назву клубу вони намагаються всіма правдами і неправдами відхреститься від афер СпортЛенд і дістанцііроватся від конфлікту між мережею Спортленд і обдуреними клієнтами.

Третє, — шляхом введення власних продажів абонементів у недобудований клуб «відбити» гроші вже вкладені ними в деякі будівельні роботи.

Ну і найголовніше, — це відтягнути час в переддень свого відходу з українського ринку.

Як заявив у своєму інтерв'ю представник «Фішман-Групп» Едді Прилепська: «у зв'язку з непередбаченими змінами українського законодавства, зокрема у сфері оподаткування, ГК« Фішман- Груп »не розглядає Україну як надійного партнера у довгостроковій перспективі». Також, за його словами, компанія має намір заморозити діяльність в Україні.

Таким чином, бурхлива діяльність компанії «Фішман груп» по відбілюванню свого іміджу в ЗМІ, запуску нового спортивного клубу EnerGym і формальне взяття на себе обов'язків СпортЛенд, є не чим іншим як простий буфонадою.

«Фішман груп" не поклало на себе і не несе ніяких юридичних зобов'язань по відношенню до клієнтів СпортЛенд які придбали абонементи за касах в клуб ТОЦ «Сільвер Бриз». А анкети, які заповнюються колишніми клієнтами Спортленд не мають ніякої юридичної сили.

Це означає, що клієнти, які придбали абонементи у СпортЛенд не мають права на законних підставах займатися в майбутньому клубі EnerGym.

Звідки взагалі взялася назва EnerGym? Видно, що назва придумувалося в авральному порядку і єврейські власники не стали особливо мудрувати, вони взяли першу-ліпшу єврейську компанію яка знаходиться там на слуху, і зробили свій гібрид.

Але це ще куди не йшло.

А ось на якій підставі мережа Спортленд і далі продовжує рекламувати на своєму сайті і продавати абонементи в клуб, який має зовсім іншу назву і найголовніше — іншого власника?

Подивіться на інформацію з сайтів Сільвер Бризу і СпортЛенд про планування клубів і порівняйте їх,

Побачили різницю? Ось і я її не побачив.

Таким чином, реалізацію клубних карт в один і той же клуб в ТОЦ «Сільвер Бриз» здійснюють різні компанії і під різними назвами.

Ми бачимо, що Спортленд всіляко намагається показати свою присутність у Сільвер Бриз і не визнає той факт, що клуб змінив власника.

Фінансова піраміда СпортЛенд не скидати оберти — вони й далі продовжують заробляти на продажі абонементів мало того, що в недобудований так вже й не свій клуб.

У свою чергу новий власник, вже тепер клубу EnerGym, — «Фішман груп», пішов второваним шляхом СпортЛенд і працює за тією ж схемою, що й скандальна мережу намагаючись продати максимум абонементів у неіснуючий клуб.Питаясь продати побільше абонементів, вони підуть на будь хитрування. Не встигли вони змінити вивіску як посипалася нова низка обіцянок і святкових акцій. Останні кілька днів киян закидають СМС наступного змісту:

«УВАГА! Знижки — 70% на в сі картки EnerGym до Дня Закоханих! Тільки 3 дні 12-14.02! Поспішайте! З 15.02 Подорожчання! 0445503333 ».

Як-то кажуть, наша пісня гарна, починай спочатку.

Чим закінчиться цей новий виток історії з Сільвер Бризом, не зрозуміло, але те, що кількість ошуканих клієнтів неіснуючого спортивного клубу постійно зростає, це факт.

Також фактом є те, що вже кілька сотень клієнтів подали позови до СпортЛенд про повернення коштів, сплачених за договорами, і слава Богу, що в цій ситуації наша сліпа Феміда все-таки виносить рішення на користь простих громадян.

Як ми бачимо всі спроби клієнтів СпортЛенд добится правди призвели до того, що шахрай лише змінив маску і знайшов нову, більш вишукану форму злодійства.

Тепер «Фішман груп», одягнувши личину добра виступає рятівником ошуканих клієнтів, але насправді є лише нової, більш якісної, прокладанням у схемі з викачування грошей з довірливих любителів фітнесу.

Похожие статьи:

ОбществоОфициальное заявление генерального директора СФК «СпортЛэнд» Олега Ткача в ответ на «митинг» под прокуратурой г. Киева

БеспределКак сеть Спортлэнд обманывает своих клиентов

РелизыКЛИЕНТЫ СПОРТЛЕНДА СОБИРАЮТСЯ НА ПРОТЕСТ

Новости ОбществаФітнес центр СПОРТЛЕНД дурить українських клієнтів

БеспределМошенники с большой дороги

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети