Російський бунт не за горами

10 мая 2015
2883 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8580.jpg

У Державній Думі чергове загострення і, схоже, одне з останніх в історії так званої партії "Єдина Росія".

Ініціатива депутата Гільмутдінова позбавити безробітних полісів ОМС просто дивує. Чи не висохло ще чорнило на указі президента РФ від 16 березня 2015 № 136, як партія влади, яка має свого ставленика на найвищому посту держави, яку за статистикою підтримує більше 80% населення, починає вводити репресивні механізми.

Сама ініціатива багатьма лібералами сприймається цілком справедливим пропозицією, і навіть наводиться ряд переконливих аргументів, але тільки тут замовчується про найголовніші критерії. Подібна дія можливо в державі тільки з ринковою економікою, конкурентним середовищем і прогресивним, розвиненим демократичним суспільством.

П'ятнадцять років путінська вертикаль крок за кроком відновлює втрачені позиції у внутрішньому житті Росії. Пріоритет держави над правами і політичними свободами людини вже відчувається навіть у дошкільних установах.

У той же час громадянську відповідальність росіян влада законодавчо намагається перевести на параметри самого розвиненого ліберального суспільства.

Це призведе, цілком зрозуміло, до повальної корупції на біржі праці та інших посадових позиціях влади. Держава почне затикати свої самі неефективні виробничі дірки і ми знову побачимо поетів і письменників в групі дармоїдів, інженерів за торговими прилавками і примітивними промисловими верстатами, а дипломованих фахівців в армії різноробочих. Влада ще більше укомплектується лизоблюдами і вельможами.

Пропозиція виключити з системи обов'язкового медичного страхування (ОМС) безробітних громадян, які не зареєстровані на біржі праці — це діагноз путінської вертикалі. Прийняття такого нормативу в ситуації, коли держава міжнародний агресор і ізгой з динамікою посилення різнобічних санкцій — це пряма дорога до революції і нещадного російського бунту.

Ініціатива депутата "Єдиної Росії" Ільдара Гільмутдінова — це показник не тільки втрати почуття реальності, але й відсутності здатності до елементарного логічного мислення.

Похожие статьи:

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети