Росія на межі краху

5 мая 2015
2181 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8529.jpg

В даний час Росія стикається з величезними труднощами в області стійкості розвитку — невирішені проблеми, посилені західними економічними санкціями, вводять економіку в стан рецесії.

Інфраструктура, виробництво і ринок будівництва країни страждають від крайньої енергетичної неефективності. Недавнє дослідження Світового банку показало, що неефективність використання енергоресурсів Росії становить 45%, — об'єм, що дорівнює загальному річному споживанню енергії Франції.

Нерівність прибутковості регіонів є ще одною суттєвою перешкодою на шляху прогресу в Росії. За деякими повідомленнями, розрив у рівні добробуту населення на території РФ найбільший у світі. Зокрема, звіт компанії Credit Suisse показав, що всього 110 російських громадян контролюють 35% ВВП країни.

Не варто забувати і про екологічні проблеми Росії. Нафта, газ і вугілля не тільки виробляють 90% енергії, а й дають більш ніж половину доходу в бюджет федерального уряду. Крім ГЕС і АЕС, сфера альтернативних джерел енергії Росії ще дуже нерозвинена, і зараз знаходиться майже на межі зникнення.

В результаті глобального потепління потроху тане вічна мерзлота. Як наслідок, до двох третин величезної території Росії може перетворитися на болото, а це ще сильніше зашкодить інфраструктурі країни. Останнім часом реакція Кремля на проблему глобального потепління стала набагато «оптимістичніша»: за словами Володимира Путіна те, що на «два або три градуси» потеплішає, для Росії навіть добре — жителям не потрібно буде стільки витрачати на шуби.

Така філософія не допоможе витримати реальних наслідків, які настають у країні в результаті зміни клімату. Неймовірну посуху 2010 року вчений НАСА Джеймс Хансен за результатами своїх дослідженнях пов'язав саме зі зміною клімату. Засуха знищила весь урожай пшениці, що призвело до падіння світових цін на цей важливий продукт.

Але навіть якщо Росія стикається з тими ж екологічними проблемами, що й інші країни БРІК (Бразилія, Росія, Індія і Китай) — та й увесь інший світ в цілому — вони в даний час потьмарюються соціальними і політичними складнощами в державі. На ізоляцію уряду країна відреагувала практично повною відмовою від іноземного впливу на внутрішні справи і місцеві ринки.

У 2012 році уряд Росії прийняв новий досить строгий закон про іноземних агентів, за яким політично активні резиденти, що знаходяться на іноземному фінансуванні, повинні реєструватися як іноземні агенти. За словами організації Human Rights Watch, «в Росії термін« Іноземний агент »означає не що інше, як» зрадник «або» шпигун ".

Застосування цього закону призвело до жорстокого переслідування демократичних громадських організацій. Після 20 років роботи, Росію покинуло агенство США з міжнародного розвитку

Похожие статьи:

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

СкандалФото керіника уряду ЛНР Ольги Тараш

Новости УкраиныУряд виділив МВС 13 млн гривень на збори

Новости УкраиныТреба відновлювати виробництво

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети