Росія перетворюється на колонію

10 мая 2015
2409 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8581.jpg

Немає більш яскравого символу примарності існування сучасної Росії, ніж сьогоднішнє фальшиве святкування російським начальством стародавньої перемоги держави СРСР, що припинило існування чверть століття тому. Немає своїх перемог — немає своїх свят.

При цьому організоване цинічними, грубими пропагандистами хід «Безсмертного полку» з фотографіями людей на жердинах і в руках по стилю щось середнє між демонстраціями часів СРСР, коли над натовпом пливли портрети вождів і похоронна процесія, в ході якої прийнято іноді нести портрети тих, хто пішли з життя. Начальство помінялося — пропагандуючі манери залишилися.

Це справжній людський, колективний хід у минуле, прагнення з'єднатися в масу, знайти там радість і гордість — виставляти напоказ те, що повинно зберігатися в родині, то, чого не місце на очах у правлячих циніків.

Це вуличний рух, розцвічений, щонайменше, двозначними в даний час символами — червоними прапорами і т.зв. «Георгіївськими стрічками».

Що ж це за реальність, яке російське начальство намагається замазати святами, відмовляючись говорити своїм підданим правду?

Це відхід на периферію світу, продовження перетворення Росії в колонію Китаю. Нафта і газ з Росії в обмін на машини та обладнання з Китаю — така фактична нова формула економічних відносин.

Ця принизлива колоніальна залежність отримала днями, в переможному травні, втілення в підписаному російсько-китайському меморандумі з будівництва залізниці Москва-Казань.

Як пише газета «Комерсант», «в рамках меморандуму російська сторона погодилася на використання в ВСМ китайських технологій та обладнання (у КНР вже є великий досвід будівництва своїх високошвидкісних залізниць)»

Ще б пак — дорогу припускають будувати на китайські кредитні гроші, своїх коштів немає — спалені в попередні роки олімпіадами, чемпіонатами, форумами, підготовкою до війни із Заходом.

Раз так — беріть і купуйте у нас. Тим більше, що поки останні 16 років В.В. Путін і його підлеглі будували в Росії «велику енергетичну державу» (бензоколонку для заправки Заходу і Сходу), пишалися перемогами і величчю, Китай будував сучасну промисловість.

Тому тепер, заправившись російською нафтою, Китай дає російським переможцям у війні, яку вела СРСР, кредити і поставляє своє обладнання.

Колись Російська Імперія будувала в Китаї КСЗ, тепер час дав зворотний хід — Китай прийшов до Росії допомагати будівництву дороги грошима і технологіями. І, напевно, не без далекої мети. Як і будівництво тієї, маньчжурської дороги. Деградація наявна.

Свято закінчено. Можна розходитися по домівках. Втомлені люди їдуть в метро з погаслими особами.

Похожие статьи:

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети