Росія припиняє війну на Донбасі - Валерій Соловей

19 июля 2015
1928 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9713.jpg

З кожним днем з'являється все більше свідчень, що російська правляча еліта налаштована на припинення бойових дій в зоні конфлікту на Донбасі. Якщо ще рік тому впливові голоси в оточенні президента РФ вимагали розпочати наступ на Київ, то зараз настрої в Кремлі в даному питанні кардинально помінялися — каже російський історик, доктор історичних наук, професор і завідувач кафедрою зв'язків з громадськістю МДІМВ Валерій Соловей.

На його думку, свіжі поправки до Конституції України в нинішньому їх вигляді створювалися не без участі Заходу, який чинив тиск на українську владу. Цілком очевидно, що мотивували американців на такий крок іранське і сирійське питання, у вирішенні яких Росія пообіцяла США свою допомогу. Натомість Штати зажадали від України закінчити з тяганиною в конституційній реформі.

Природно, такі поправки до Конституції України дуже вигідні Москві і вона може розглядати їх як свою перемогу. Але не слід забувати, що наступним пунктом Мінських угод є повернення захоплених бойовиками ділянок кордону під контроль України. А тут уже Захід може почати чинити тиск на Росію — відзначив учений.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети