Росія втратила 12 000 солдат в бойових діях в Україні

29 мая 2015
1976 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8883.jpg

Знаєте, що робили стародавні греки, залишаючи завойовану Трою і повертаючись додому в рідну Елладу на своїх кораблях? Вони вигукували імена загиблих товаришів. Для того, щоб їхні душі могли піти за ними. Тільки так, у поданні стародавнього народу загиблі могли знайти спокій.

Нові часи і нові війни — нічого не змінили. Указом президента Путіна тепер втрати Міністерства оборони у мирний час, втім, також, як і у воєнний, вважаються державною таємницею.

Між тим російська влада завжди відрізнялася жорсткістю, але при цьому — цілковитою недалекоглядністю, що межує з розумовою відсталістю. Зразкові дані про загиблих у найгострішу фазу війни на Донбасі може обчислити будь-який школяр.

Зробити це можна так: звертаємося до офіційної статистики народжуваності і смертності за період. Дані беремо Інституту демографії Національного дослідницького університету «Вища школа економіки», який, у свою чергу, поза всяким сумнівом, отримує їх від Федеральної служби державної статистики.

Народження і смерть — бродять десь поруч. Це досить середнє число. Щоб показники одного періоду відрізнялися від іншого, треба, щоб щось сталося. Наприклад, влада випустила з-під контролю лісові пожежі, що призвело до того, що міста почали задихатися, а пенсіонери- масово вмирати.

Дивимося дані за 2014 рік і бачимо. Є загальний тренд, тенденція народжуваності і смертності. І очевидний стрибок з серпня по жовтень. Число померлих протягом трьох місяців зросла з 146 тис. чоловік в місяць до 163 тис. чоловік. А потім, в листопаді, повернулося до колишнього показника і навіть нижче, до 143 тис. чоловік. Чому саме тоді?

У дійсності, ніякої особливої кризи, західних санкцій або чогось ще не було. Хто повірить, що люди почали масово вмирати через відсутність, а скоріше, подорожчання в магазинах окремих видів сиру та ковбасних виробів?

Але ми знаємо, що саме в серпні Росія найвідвертішим чином порушила кордон України. Це показує графік: як раз до вересня назад на Батьківщину почали надходити тіла вбитих. А потім, вже восени. почалося перемир'я

На скільки зросла смертність? Ми можемо припустити, що коливання число померлих від місяця до місяця змінюється приблизно на 5 тис. осіб — про це говорять дані за декілька минулих років. Офіційна російська статистика фіксує зростання смертності на 17 тис. за три місяці. Навіть якщо зробити поправку на 5 тис., то виходить, що населення скоротилося на зайвих 12 тисяч.

Звичайно, названа цифра — приблизна. Її ніколи не озвучить Міністерство оборони. Тим більше, що тепер це ще і секретні дані. Однак, всі вбиті так чи інакше потрапляють у загальне зведення населення Росії. І, як бачите, в результаті ніякої таємниці немає:РОСІЯ ВТРАТИЛА В БОЙОВИХ ДІЯХ В УКРАЇНІ З СЕРПНЯ 2014 РОКУ НЕ МЕНШЕ 12,000 ОСІБ

Ось це і є ціна авантюри Кремля. Особиста заслуга Володимира Путіна.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети