Росія втратила 12 000 солдат в бойових діях в Україні

29 мая 2015
2406 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8883.jpg

Знаєте, що робили стародавні греки, залишаючи завойовану Трою і повертаючись додому в рідну Елладу на своїх кораблях? Вони вигукували імена загиблих товаришів. Для того, щоб їхні душі могли піти за ними. Тільки так, у поданні стародавнього народу загиблі могли знайти спокій.

Нові часи і нові війни — нічого не змінили. Указом президента Путіна тепер втрати Міністерства оборони у мирний час, втім, також, як і у воєнний, вважаються державною таємницею.

Між тим російська влада завжди відрізнялася жорсткістю, але при цьому — цілковитою недалекоглядністю, що межує з розумовою відсталістю. Зразкові дані про загиблих у найгострішу фазу війни на Донбасі може обчислити будь-який школяр.

Зробити це можна так: звертаємося до офіційної статистики народжуваності і смертності за період. Дані беремо Інституту демографії Національного дослідницького університету «Вища школа економіки», який, у свою чергу, поза всяким сумнівом, отримує їх від Федеральної служби державної статистики.

Народження і смерть — бродять десь поруч. Це досить середнє число. Щоб показники одного періоду відрізнялися від іншого, треба, щоб щось сталося. Наприклад, влада випустила з-під контролю лісові пожежі, що призвело до того, що міста почали задихатися, а пенсіонери- масово вмирати.

Дивимося дані за 2014 рік і бачимо. Є загальний тренд, тенденція народжуваності і смертності. І очевидний стрибок з серпня по жовтень. Число померлих протягом трьох місяців зросла з 146 тис. чоловік в місяць до 163 тис. чоловік. А потім, в листопаді, повернулося до колишнього показника і навіть нижче, до 143 тис. чоловік. Чому саме тоді?

У дійсності, ніякої особливої кризи, західних санкцій або чогось ще не було. Хто повірить, що люди почали масово вмирати через відсутність, а скоріше, подорожчання в магазинах окремих видів сиру та ковбасних виробів?

Але ми знаємо, що саме в серпні Росія найвідвертішим чином порушила кордон України. Це показує графік: як раз до вересня назад на Батьківщину почали надходити тіла вбитих. А потім, вже восени. почалося перемир'я

На скільки зросла смертність? Ми можемо припустити, що коливання число померлих від місяця до місяця змінюється приблизно на 5 тис. осіб — про це говорять дані за декілька минулих років. Офіційна російська статистика фіксує зростання смертності на 17 тис. за три місяці. Навіть якщо зробити поправку на 5 тис., то виходить, що населення скоротилося на зайвих 12 тисяч.

Звичайно, названа цифра — приблизна. Її ніколи не озвучить Міністерство оборони. Тим більше, що тепер це ще і секретні дані. Однак, всі вбиті так чи інакше потрапляють у загальне зведення населення Росії. І, як бачите, в результаті ніякої таємниці немає:РОСІЯ ВТРАТИЛА В БОЙОВИХ ДІЯХ В УКРАЇНІ З СЕРПНЯ 2014 РОКУ НЕ МЕНШЕ 12,000 ОСІБ

Ось це і є ціна авантюри Кремля. Особиста заслуга Володимира Путіна.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети