Ще одна країна відмовилася від Росії

14 апреля 2015
3691 просмотр Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8276.jpg

Так вже історично склалося, що в Латинській Америці у Росії теж завжди були свої інтереси, не дивлячись, що ці країни знаходяться за тридев'ять земель від високодуховних пристроїв. Безумовно, лідируючі позиції в цьому регіоні за пріоритетністю взаємин займали Куба, Венесуела, Аргентина, Бразилія… Але, як ми всі прекрасно знаємо, після того як Росія списала «острову свободи» борг майже на $ 32 млрд. Куба різко повернулася до благодійників задом і зараз рухається в напрямку загниваючого капіталістичного берега Майамі. Тепер же, як виявилося, батьківщина Феделе не єдиний ренегат серед давніх партнерів РФ.

Несподівано президент Венесуели Ніколас Мадуро задав новий тон політичному діалогу з Держдепом і під час саміту у нього відбувся діалог з Бараком Обамою під час якого було заявлено наступне: «Я думаю, що за результатами саміту в найближчі дні може з'явитися можливість переходу до процесу діалогу з американським урядом і вибудовування поважних відносин ».

Ось і все — вудка закинута. Процес поглинання США країн Латинської Америки розпочато.І це лиш початок. Причому, зауважте, Білий Дім змінює стратегію від тиску, як силового так і економічного, до більш м'якого і привабливого у політиці, яка дає свої результати. Куба, одна з останніх цитаделей убогого совка — здалася першою, а, що ж говорити про інші країни, з менш фанатичною відданістю ідеалам «заводів трудящим» та «землі селянам»?

Чи не повішуся, якщо наступною після Венесуели буде Аргентина — в її економічній ситуації сусід з кредитами та грантами куди більш приваблива партія, ніж господар далекої бензоколонки, який здає в оренду винищувачі за їжу. І якщо Аргентині не нав'яжуть нову авантюру з Фольклендамі, то заради загального благополуччя уряд цієї країни цілком може піти по шляху зближення з США.

Власне, багатоходовочка ще не завершена.

Похожие статьи:

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

ОбществоВолонтери в Одесі. Хто і як грає на вашому співчутті?

ОбществоЯка найбільша біда українського суспільства

ОбществоСтан Хосні Мубарака покритий "мороком"

ОбществоПереселенці в Харкові: Що далі - не знаємо

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети