Що буде відбуватися на Сході України найближчим часом

28 апреля 2015
3307 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8438.jpg

Два, начебто не пов'язаних між собою дійства дають відповідь на питання що буде відбуватися на Сході України найближчим часом.

Перше — це фраза Володимира Путіна в документальному фільмі «президент» який показали вчора по каналу Росія 1. Говорячи про Крим Путін сказав «я ні про що не шкодую». Зрозуміло що він не шкодує і про те що відбувається на Сході України і взагалі ні про що не шкодує. І там же додав «Росія піде до кінця захищаючи свої інтереси».

Всі зрозуміли… А далі не пов'язане з ним інтерв'ю Голови Європейської Ради Дональда Туска. «Але, коли мова йде про спеціальні миротворчі сили або підрозділи з Європи, я вважаю — сьогодні неможливо досягти такого рішення». Ще в цьому ж інтерв'ю Туск додав «На сьогоднішній день, відверто кажучи, я не бачу ентузіазму в Європі, коли мова йде про спеціальну миротворчу місію в Україні. Але настрої можуть змінитися».

Щось може відбудеться і обов'язково зміниться, але не в найближчі рік або три. Для цього треба час. А якщо ми продовжимо наполягати на миротворців і не будемо посилюватись що б змогти власними силами відбити агресію, то швидше за все нас змусять прийняти умову, коли миротворцями будуть названі підрозділи російських десантників, які як в Абхазії будуть фіксувати умовну межу між вигаданими в хворій уяві Путіна " ДНР "," ЛНР "і всієї іншої України.

А знаєте чому? Тому що він, там у Кремлі має ще поки достатньо сил, і має намір якщо що йти до кінця. Тому його будуть планомірно послаблювати, і момент настане тільки тоді, коли він буде безпрограшним.

А нам же в цій ситуації треба перемагати корупцію, реформуватися, нарощувати м'язи, ставати економічно привабливими для світу. Інакше Європа не захоче нас, тому що, ми нічого не можемо зробити хоча б для себе, а потрібно йти до кінця!

Похожие статьи:

Политические статьи​Південний схід України виходить з-під контролю Києва (ФОТО + Інфографіка)

Политические статьиТуск опасается дальнейших планов Роосии

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

ОбществоДочекались! На Донбасі закінчилась війна

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети