Секс із жінками скоро стане примітивним

6 августа 2015
6441 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10018.jpg

Британські вчені прогнозують, що до 2070 року традиційний секс між людьми замінить інтим з роботами.

Доктор Хелен Дрісколл, провідний фахівець з психології сексу і стосунків з Університету Сандерленда стверджує, що в найближчі роки кардинально зміниться спосіб взаємодії людини з роботами, які зможуть замінити сексуальних партнерів. Зокрема, експерти відзначають, що традиційний секс буде здаватися людям примітивним, а секс-індустрію захлесне «роботизована хвиля».

В даний час існують сексуальні манекени, які завдяки стрімкому розвитку технологій в майбутньому зможуть бути схожими на реальних людей. Крім того, ведуться розробки рухової функції роботів і вдосконалених способів управління ними.

«Манекени-партнери приходять в наше життя вже зараз. Ми припускаємо, що незабаром віртуальна реальність і сексуальні стосунки з роботами стануть нормою. Також варто відзначити, що відчутно змінилися і ті соціальні норми в області сексу, які існували близько 100 років тому. Враховуючи стрімкий розвиток віртуальної реальності, ймовірно, люди зможуть навіть закохуватися у своїх віртуальних партнерів », — говорить доктор Дрісколл.

За даними вчених, в даний час перспектива відносин з операційною системою здається людині нереалістичною, однак у найближчому майбутньому такі відносини можуть стати нормою.

«Зараз такі відносини можуть здатися шокуючими і незвичними. Однак той факт, що навіть зараз люди починають відчувати серйозні почуття до віртуальних партнерів, яких вони жодного разу не бачили в реальному житті, підтверджує наші припущення », — повідомляє Дрісколл.

Крім того, експерти стверджують, що подібні «віртуальні зв'язки» можуть бути корисні для тих, хто не може знайти партнера в реальному житті. Таким чином, роботофілія і любов у віртуальній реальності будуть надавати сприятливий вплив на психологічний стан людини. Така форма інтимних відносин також допоможе людям уникнути ЗПСШ та небажаної вагітності.

Похожие статьи:

ОбществоC крещением (+16)

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Новости КультурыВиагра от революции

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети